Kalendarium

Wtorek, 2022-01-18

Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty

Zapraszamy na warsztaty ekologiczno-przyrodnicze

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie i Uczennice,

 

fundacja Habitat for Humanity Poland powracama z zajęciami ekologiczno-przyrodniczymi, prowadzonymi metodą eksperymentu dla dzieci i młodzieży biorących udział w projekcie "Pochłaniacz wiedzy. Nauka rozwija myślenie". 

Harmonogram zajęć: 

 

- klasy 1a, 1c, 2a, 2c, 3c, 4a zapraszamy na stołówkę szkolną w każdą środę o godzinie 9.30 [pierwsze zajęcia: 12.01.2022], 

 

- klasy 1b, 3a, 3b, 4b zapraszamy na stołówkę szkolną w każdą środę o godzinie 14.30 [pierwsze zajęcia: 12.01.2022], 

 

- uczniów i uczennice klas starszych, zapraszamy w każdy piątek [pierwsze zajęcia: 14.01.2022] o godzinie 15.30 lub 17.15. 

 

Podczas zajęć uczniowie i uczennice rozwijają wiedzę, umiejętności i kompetencje nie tylko w zakresie nauk przyrodniczych, ale przede wszystkim, rozwijają swoje kompetencje i umiejętności w zakresie komunikacji, współpracy, organizacji czasu własnego czy rozwijają swoją kreatywność. 

Uczniowie i uczennice klas młodszych uczą się poprzez zabawę, na nowoczesnych modelach edukacyjnych i interesujących kartach pracy. 

Młodzież (uczniowie klas 4-8), w strefie warsztatów i edukacji ReStore (ul. Łojewska 12) będzie miała okazję  zgłębić proces obróbki drewna i samodzielnie zbudować schronienie dla  ptaków, owadów, jeży czy nietoperzy. 

To wszystko pod okiem doświadczonej pary trenerskiej, która ma lata doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

 

Nie czekaj! Zostań Super Bohaterem/Bohaterką i zadbaj z nami o planetę! 

Zapraszamy 

 

 

 

Projekt „Pochłaniacz wiedzy. Nauka rozwija myślenie. ” współfinansowany przez Unię  Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w  ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.