Wtorek, 2022-01-18

Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty

Wyniki Konkursu na „Zakładkę jak z bajki”

1 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu na zakładkę do książki. W tym roku na konkurs wpłynęło wyjątkowo dużo prac. Komisja w składzie: Jolanta Korowicka, Lucyna Rębowska, Anna Wójcicka, Bożena Kalata-Grula, Martyna Młynarska i przedstawicielka uczniów Alicja Stelmaszuk z klasy 3b  miała bardzo trudne zadanie. Komisja przyznała miejsca ex aequo:

I miejsce:

Amelia Abboud (kl. 1b), Maksymilian Przybysz (kl. 1b), Marlena Sawczuk  (kl. 1 b)

II miejsce:

Oliwia Karwacka (oddz. „0”), Aryiana Kasyanava (oddz. „0”), Jan Stokowski (kl. 1b), Emilia Uczciwek (kl. 3a)

III miejsce:

Emilia Kowalczyk (kl. 3a),  Hanna Karwacka (oddz. „0”), Zuzanna Szot (kl. 1b), Apolonia Olewicka (kl. 1b), Aleksandra Dąbrowska (kl. 3a), Wojciech Szukalski (kl. 2c)

Wyróżnienia:

Mikhail Korzoun (oddz. „0”), Aleksandra Krawczyk (kl. 3a), Hanna Smoilińska (kl. 1c)

Komisja bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i serdecznie gratuluje laureatom i wyróżnionym, dla których zostały przygotowane dyplomy i upominki. Zapraszamy do podziwiania zakładek, które znajdują się na wystawie w bibliotece szkolnej.