Niedziela, 2021-12-05

Imieniny: Kryspiny, Norberta

Gala Inauguracyjna - Akademia Przyszłości

Szanowni Rodzice i Uczniowie.

W roku szkolnym 2021/2022 nasza placówka dołączyła do projektu Stowarzyszenia Wiosna - Akademia Przyszłości, która od 2003 r. pomaga Dzieciom, niewierzącym w siebie, mającym niską samoocenę.
Akademia jest bezpieczną, twórczą przestrzenią, w której Dziecko spotyka się z drugim człowiekiem, dorosłym, który chce mu poświęcić swój czas i uwagę, być dla niego mądrym towarzyszem.
Akademia wyposaża Dziecko w zasoby i doświadczenia, dzięki którym może pokonać dotychczasowe przeszkody i poradzić sobie w dorosłym życiu - przede wszystkim buduje w dziecku poczucie własnej wartości.

W dniu 17 listopada odbyła się w naszej szkole gala inaugurująca kolejną edycję projektu. Poniżej kilka zdjęć z uroczystości.