Niedziela, 2021-12-05

Imieniny: Kryspiny, Norberta

Święto Niepodległości

W dniu dzisiejszym o 11.11 na lekcji online języka angielskiego klasa 2b odśpiewała hymn państwowy Mazurek Dąbrowskiego w ramach akcji #SzkołaDoHymnu w ten sposób uczciliśmy kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Uczniowie włączyli się również w realizację projektu eTwinning Kartka dla Polski 2021 - Postcard for Poland 2021.
Wykonaliśmy kartki, które zostały umieszczone na wspólnym Wakelecie. Poza tym stworzyliśmy Flipgrid z zadaniem Polskie łamańce językowe- Polish Tongue Twisters w którym nagrywaliśmy nasze wypowiedzi. Do zadania przyłączyli się również uczniowie z innych szkól. Dziękuję za współpracę.

Zapraszam do obejrzenia Wakeleta:

Projekt eTwinning: Kartka dla Polski 2021 Postcard for Polish Independence Day 2021 - Wakelet

Dorota Walczuk