Czwartek, 2021-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza

Microsoft Innovative Educator Expert 2021/2022

W dniu 02.09.2021 została ogłoszona lista nauczycieli, którzy otrzymali tytuł Microsoft Innovative Educator Expert 2021/2022.

Taki tytuł otrzymały w naszej szkole dwie nauczycielki p. Dorota Walczuk i p. Zofia Kwaśnik.

W programie MIE Expert biorą udział edukatorzy z całego świata, którzy interesują się nowymi technologiami Microsoft w edukacji. Są to nauczyciele, którzy nieustannie rozwijają swoje kompetencje, a także dzielą się swoją wiedzą i pasją z innymi edukatorami w Polsce i na świecie.

W Polsce społeczność MIE Expert’ów w roku szkolnym 2021/2022 tworzy 447 osób – są to dyrektorzy szkół, nauczyciele różnych przedmiotów na każdym etapie edukacji (m.in. nauczanie początkowe, matematyka, informatyka, historia, język angielski), trenerzy i konsultanci, szkolni administratorzy IT.

Edukatorzy MIEExperts współpracują z Microsoft, uczestniczą w cyklicznych spotkaniach w których dzielą się wiedzą, pomysłami i poznają nowości wprowadzone przez Microsoft w edukacji.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy Microsoft

Gratulujemy!