Czwartek, 2021-09-23

Imieniny: Bogusława, Liwiusza

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/22

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Na terenie szkoły obowiązuje reżim sanitarny związany z zapobieganiem COVID – 19.

31 VIII 2021r.

1. godz. 16.00  grupa przedszkolna

(wejście od ul. Stojanowskiej, odbiór dzieci wejście główne ul. Remiszewska)

Spotkanie z dziećmi i rodzicami na tarasie szkolnym (w razie deszczowej pogody spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej) z zachowaniem zasady jeden rodzic – jedno dziecko.  W tym czasie zajęcia integracyjne dla dzieci w sali 6. Po skończonym zebraniu rodzice wychodzą przed szkołę i oczekują na odbiór dzieci. g. 18.00 – nauczycielki wyprowadzają dzieci do rodziców, odbiór w drzwiach szkoły.

1 IX 2021r.

2. godz. 8.00 – 9.30

kl. 1  (wejście od ul. Stojanowskiej, odbiór dzieci wejście główne ul. Remiszewska)

Klasy 1 – spotkanie z rodzicami i dziećmi na tarasie szkolnym (w razie deszczowej pogody spotkanie odbędzie się na sali gimnastycznej) z zachowaniem zasady jeden rodzic – jedno dziecko.  Po części wspólnej, wychowawcy udają się z uczniami do klas na zajęcia integracyjne, rodzice oczekują przed szkołą.

3. godz. 8.15 – 9.45

kl. 2 – 3 (wejście i odbiór od ul. Remiszewskiej)

Klasy 2 i 3 – uczniowie samodzielnie przychodzą do wyznaczonych sal. Rodzice nie wchodzą na teren szkoły. Wychowawca/pedagog wspomagający z klasy w której są nowi uczniowie schodzi po tych uczniów do drzwi szkoły.

4. godz. 10.0011.30 kl. IV-VI

(kl. 4a, 4b, 5a, 5b wejście i wyjście główne od ul. Remiszewskiej,

kl., 5c, 6a, 6b, 6c wejście i wyjście od ul. Stojanowskiej)

Klasy 4 – spotkanie z uczniami na korytarzu 1 p. (rodzice nie wchodzą na teren szkoły). Po części wspólnej przechodzą z wychowawcami do sal na zajęcia integracyjne.

Klasy 5-6 - uczniowie samodzielnie przychodzą do wyznaczonych sal. Rodzice nie wchodzą na teren szkoły. Wychowawca/pedagog wspomagający z klasy w której są nowi uczniowie schodzi po tych uczniów do drzwi szkoły.

5. godz. 12.00 – 13.30 kl. VII-VIII

(kl. 7a, 7b, 7c, 7d, 7e wejście i wyjście główne od ul. Remiszewskiej,

kl., 8a, 8b, 8c, 8d wejście i wyjście od ul. Stojanowskiej)

Klasy 7-8 - uczniowie samodzielnie przychodzą do wyznaczonych sal. Rodzice nie wchodzą na teren szkoły. Wychowawca/pedagog wspomagający z klasy w której są nowi uczniowie schodzi po tych uczniów do drzwi szkoły.

Przydział sal w załączniku.