Wtorek, 2021-06-22

Imieniny: Pauliny, Sabiny

Wznowienie wydawania posiłków dla uczniów kl. 4-8 od 17 maja

W związku z uruchomieniem nauki hybrydowej dla uczniów klas 4-8 od 17 maja, prosimy o informację o chęci wznowienia abonamentu obiadowego dziecka. Deklarację składać można  sms-em pod numerem: 507 050 302.(nie telefonicznie) lub w wiadomości mail na adres 114pbgastro@gmail.com.. Przypominamy, że nie macie Państwo możliwości samodzielnego wypełniania deklaracji w e-stołówka, niezbędny jest kontakt z naszym pracownikiem.

W treści wiadomości należy podać następujące dane: Imię, nazwisko, klasa, numer szkoły, wybrana forma posiłku, dni w które mamy odblokować obiady.

Np. Jan Kowalski, kl. 4 B, sp 114, OBIAD, dni 17.05-20.05.

Wkrótce otrzymacie Państwo informację ze szkoły, w jakie dni klasa Państwa dziecka będzie miała nauczanie stacjonarne. Osoby które opłaciły posiłki na wynos dla dziecka na cały maj, w momencie powrotu klasy do szkoły, będą mogły odebrać posiłek stacjonarnie. Pozostałe wynosy wydawane będą bez zmian, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

W związku z odwołaniami od października, na kontach obiadowych większości uczniów widnieje nadpłata, którą wykorzystamy do pokrycia kosztów abonamentu w maju. Nie ma więc potrzeby dokonywania dodatkowej opłaty abonamentowej. W razie konieczności dopłaty, nasi pracownicy skontaktują się z Państwem w odpowiedzi na wiadomość sms lub mail.

UWAGA! Przypominamy, że nadpłaty zgromadzone na kontach obiadowych nie odblokowują automatycznie kolejnego miesiąca rozliczeniowego. Niezbędna jest wiadomość od Państwa z prośbą o odblokowanie posiłków.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu na dedykowany Państwa szkole adres mailowy 114pbgastro@gmail.com lub pod numerem telefonu 507 050 302.

Czekamy na Państwa zgłoszenia do piątku 14 maja.

PB GASTRO "