Kalendarium

Wtorek, 2021-06-22

Imieniny: Pauliny, Sabiny

Znajdziesz mnie w bibliotece

Drodzy czytelnicy naszej szkolnej biblioteki! Z nostalgią wspominamy Waszą aktywność w okresie sprzed pandemii - była imponująca. Wypożyczaliście książki, czytaliście czasopisma, graliście w gry planszowe, braliście udział w konkursach, a często przychodziliście po prostu z nami porozmawiać.

Ufamy, że tęskni się już Wam za naszą szkolną biblioteką i za atmosferą, którą przez ostatnie lata udało nam się wspólnie wypracować, co widać na poniższych zdjęciach.  

W sobotę 8 maja rozpoczyna się XVIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Hasło idealnie odzwierciedla ducha biblioteki, bo to tu zawsze znajdzie się kogoś lub coś, co sprawi, że doświadczysz nieoczekiwanej przygody.

Cieszymy się z Waszego powrotu do szkoły i każdego dnia jesteśmy gotowe na spotkania z Wami. Chcemy towarzyszyć Wam w Waszych wyborach czytelniczych, porozmawiać o przeczytanych książkach, podzielić się radością lub pomóc w smutnych chwilach.

W tym Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek, który trwa do 15 maja, chcemy Was dodatkowo zaprosić do zabawy i udziału w konkursach. Szczegóły znajdują się w prezentacji: https://tiny.pl/rvrxw oraz w załączonym poniżej pliku pdf.

Wszystkich czytelników - dużych i małych zapraszamy do wspólnego świętowania z naszą biblioteką.