Środa, 2021-04-14

Imieniny: Bernarda, Martyny

Konkurs plastyczny "Wiosna ach to Ty..."

WIOSNA, ACH TO TY

KONKURS PLASTYCZNY

Motywem przewodni konkursu „Wiosna, ach to ty”,  jest różnorodność kolorystyczna i kontrastowa wiosennych barw, ich intensywność. Może to być wizja wiosny zarówno widoczna w naturze, jak i również w miastach. Zachęcamy do ujęcia tych wiosennych, ulotnych momentów oraz zatrzymania w miejscu i czasie.

Drodzy uczniowie klas I – III zapraszamy was serdecznie do udziału

w konkursie plastycznym „Wiosna, ach to ty”

1. Cele konkursu:
  • Rozwijanie kreatywności oraz wrażliwości dzieci
  • Rozbudzanie fantazji i wyobraźni twórczej
  • Popularyzacja działań plastycznych i poszerzania wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych
  • Umożliwienie dzieciom zaprezentowania swojego talentu
  1. W konkursie mogą brać udział uczniowie z klas I – III chodzący do świetlicy szkolnej.
  2. Warunkiem udziału w konkursie jest wykonanie pracy plastycznej „Wiosna, ach to ty” Format pracy:A-3, A-4, technika wykonania prac jest dowolna.
  3. Do każdej pracy należy dołączyć informacje zawierające następujące dane: nazwisko i imię dziecka oraz klasę.
  4. Konkurs trwa od 02.03.2021 – 09.03.2021r.
  5. Prace oceni Komisja Konkursowa, w której skład wejdą nauczyciele świetlicy szkolnej.
  6. Prace będą oceniane na poziomie klas od pierwszej do trzeciej.
  7. Ocenie podlegać będą: fantazja i pomysłowość twórcza, estetyka wykonana, ogólne wrażenie artystyczne, dobór materiałów.
  8. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły.
  9. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród i dyplomów nastąpi w dniu 12.03.2021r.

Koordynatorzy konkursu:

Wiesława Ajdacka