Poniedziałek, 2021-01-25

Imieniny: Miłosza, Pawła

Opłaty za obiady, jadłospis - styczeń

UWAGA!

Jeżeli fakt powrotu uczniów klas 1-3 do nauczania stacjonarnego od 18.01, zostanie oficjalnie potwierdzony, prosimy o wpłaty abonamentowe zgodnie z przesłaną tabelą abonamentową na miesiąc styczeń.

Poniżej znajdziecie Państwo jadłospis oraz tabelę dotyczącą dwóch ostatnich tygodni stycznia (18.01-29.01). Prosimy o dokonywanie wpłat do 20 stycznia. W razie dodatkowych pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 507 050 302 lub pod adresem mailem 114pbgastro@gmail.com.

Przed dokonaniem przelewu prosimy o kontrolę salda obiadowego dziecka na stronie e-stołówka (odliczenie ewentualnej nadpłaty lub uregulowanie zaległości). Nadpłaty wynikające z odwołań nie przechodzą automatycznie w systemie na poczet dni kolejnego miesiąca abonamentowego.

Odwołania można zgłaszać również SMSowo (nie telefonicznie) na numer 507 050 302.

PROSIMY ZGŁASZAĆ ODWOŁANIA RÓWNIEŻ ZWIĄZANE Z KWARANTANNĄ, WYCIECZKAMI SZKOLNYMI PRZEZ APLIKACJĘ LUB SMS-em NAJPÓŻNIEJ DO GODZ. 9.00 DNIA NIEOBECNOŚCI. PO TEJ GODZINIE NIE MA MOŻLIWOŚCI ZROBIENIA ODWOŁANIA - POSIŁEK DLA DZIECKA ZOSTANIE PRZYGOTOWANY.

PB GASTRO