Sobota, 2021-02-27

Imieniny: Gagrieli, Liwii

Informacje dotyczące obiadów - zerówki i klasy 1 - 8

W związku z przedłużeniem nauczania zdalnego dla uczniów klas 1-8, pozostajemy przy sposobie wydawania posiłków tak jak w listopadzie.

• ·        Na miejscu, ze stołówki szkolnej korzystają uczniowie klas 0 oraz dzieci przebywające na świetlicy szkolnej których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19. UWAGA! Prosimy o informację sms na numer 507 050 302 od rodziców dzieci które będą korzystać ze świetlicy w grudniu. Opłaty należy uregulować zgodnie z tabelą abonamentową, po odliczeniu ewentualnych odwołań.
  • ·        Abonament obejmuje dni od 1-22 grudnia.W dniach 23-31 grudnia w szkole przewidziana jest „przerwa świąteczna”

POSIŁKI NA WYNOS DLA KLAS 1-8

• Osoby zainteresowane odbiorem posiłków na wynos w grudniu, proszone są o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu sms (nie telefonicznie) na numer 507 050 302 lub mailem na adres 114pbgastro@gmail.com do soboty 28.11.2020, do godziny 18.00 (jeśli chcecie Państwo zacząć odbierać obiady od wtorku 1.12.2020).
  • Obiady będą wydawane na wynos w godzinach 12.00-14.00 po zgłoszeniu się na portiernię szkoły.
  • W treści wiadomości prosimy wpisać – „Odbiory osobiste - imię, nazwisko dziecka, numer szkoły i klasę, wybraną formę posiłku” ewentualnie okres który mamy odblokować w grudniu jeśli nie jest to pełen miesiąc.
  • Obiady będą wydawane tylko osobom które opłaciły obiady. Jeśli zdecydujecie się Państwo na odbiór w późniejszym terminie, prosimy o wcześniejszy kontakt z naszym pracownikiem.
  • Odwołania opłaconych posiłków na wynos prosimy zgłaszać najpóźniej dzień wcześniej sms (nie telefonicznie) na numer 507 050 302 lub w systemie e-stołówka do godz. 18.00 dnia poprzedzającego. Nie będzie możliwości odwołania posiłków do godziny 9.00 dnia odbioru.
  • Obiady będą wydawane w pojemnikach jednorazowych (nie ma możliwości przynoszenia własnych pojemników ze względu na obecną sytuację). Koszt pojemnika to 0,50gr (w przypadku dwóch dań 1zł). Rozliczenie za pojemniki dokonamy na podstawie odebranych obiadów i poprosimy o rozliczenie przy następnej opłacie abonamentowej.

WAŻNE! ODBIÓR POSIŁKÓW DLA UCZNÓW KORZYSTAJĄCYCH Z DOFINANSOWANIA – POSIŁEK DLA UCZNIA  ORAZ OPS

•  po odbiór obiadów zapraszamy osoby ,które mają przyznane finansowanie posiłków. Fakt nieskorzystania w danym dniu z posiłku prosimy zgłosić sms do godz 18.00 dnia poprzedniego.  Prosimy zgłosić odwołanie na cały miesiąc jeśli nie będziecie Państwo korzystać z odbiorów osobistych w innym przypadku posiłek zostanie przygotowany.

Liczymy na zrozumienie i współpracę. Powyższe reguły ułatwią nam planowanie przygotowywanych posiłków.

PB GASTRO