Niedziela, 2020-10-25

Imieniny: Ingi, Maurycego

Indywidualne biegi przełajowe – Mistrzostwa Dzielnicy Targówek WOM

W pierwszych tygodniach roku szkolnego indywidualne biegi przełajowe tradycyjnie początkują rywalizację Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Tegoroczne zawody ponownie odbyły się w Parku Bródnowskim na dystansach 800 i 1000 metrów w zależności od kategorii wiekowej i płci. W każdej kategorii nasi reprezentanci zaznaczyli swoją obecność plasując się na wysoko punktowanych miejscach a dwie dziewczynki zdobyły medale: Zofia Rachwalska klasa 7 d - złoty medal –– kategoria dzieci i Róża Lewandowska klasa 7c - brązowy medal –– kategoria dzieci. Obiedziewczynki miały szansę zaprezentować się w zawodach powiatowych, gdzie najlepiej wypadłą Zosia zajmując 12 miejsce, najwyższe dla naszej szkoły na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Sylwester Kuśmierz