Piątek, 2020-09-25

Imieniny: Aureli, Kamila

Warszawski Program NWW - ubezpieczenia

Szanowni Państwo,

Na zlecenie Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy przeprowadziliśmy w ramach Prawa Zamówień Publicznych konkurs ofert i wyłoniliśmy najlepszą ofertę ubezpieczenia dla dzieci dla wszystkich jednostek oświatowych M. St. Warszawy.

Z ramienia konsorcjum Marsh i Supra Brokers odpowiadam za Warszawski program NNW i jestem opiekunem Państwa Szkoły.

Kontakt do mnie – Izabela Kicińska, tel: +48 885 882 405i.kicinska@suprabrokers.pl

Korzyści płynące z programu ubezpieczenia na warunkach konsorcjum Marsh i Supra Brokers S.A. to między innymi:

- ubezpieczenie chroni 24h na dobę przez cały rok

- ubezpieczenie obejmuje okres od 01/09/2020 do 31/08/2021 jeśli polisa zostanie wykupiona do końca października 2020

najwyższe sumy ubezpieczenia na rynku, a w ślad za tym najwyższe wypłaty odszkodowania za dane zdarzenie powodujące uszczerbek na zdrowiu.

- najszerszy zakres ubezpieczenia (odpowiedzialność Ubezpieczyciela za skręcenia, złamania, zwichnięcia, świadczenia bólowe, szpital w wyniku choroby oraz wiele innych w tym ryzyko Covid-19)

- możliwość wyboru wśród 4 wariantów (każdy ma zaszyte wyczynowe uprawianie sportu)

- 200% SU za zgon w wyniku wypadku komunikacyjnego

- 400% SU za zgon ubezpieczonego w wyniku wypadku na terenie placówki oświatowej.

- płatny pobyt w szpitalu zarówno w wyniku nieszczęśliwego wypadku jak i choroby, w tym również w wyniku zarażenia Covid-19!

zdecydowanie najwyższa ochrona ubezpieczeniowa również dla osób po poważnych wypadkach. Aż do 30% SU za zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji w związku z NW, oraz do 30% zwrotu za koszty nabycia przedmiotów ortopedycznych i rehabilitacyjnych .

- aż 6% SU w przypadku pogryzienia, ukąszenia itp. dające realną pomoc w najcięższych przypadkach jak np. pogryzienie małego dziecka przez psa (standard to tylko 1 %).

zwrot kosztów naprawy okularów.

nstrukcja wykupienia polisy dla dziecka NNW24:

- wchodzicie Państwo na stronę NNW24, wybieracie wariant polisy – 30, 50, 70 lub 120/zł rok

- klikacie niebieski przycisk Kup polisę,

- wypełniacie dane swoje (opiekuna) oraz dziecka,

- w polu PLCÓWKA – wybieracie placówkę, do której uczęszcza Państwa dziecko,

- na zakończenie należy kliknąć PODSUMOWANIE i wybrać metodę płatności.

W razie pytań służę pomocą: Izabela Kicińska 48 885 882 405, i.kicinska@suprabrokers.pl

Oferta w załączniku

Izabela Kicińska