Niedziela, 2020-07-12

Imieniny: Brunona, Jana

Zakończenie rocznych zajęć edukacyjnych

Szanown Rodzice, Szanowni Uczniowie

dziękujemy za ten rok cięzkiej i trudnej pracy.

Dziękujemy, że uczestniczyliście w zdarzeniu na żywo (prawie 500 uczestników) oraz w zakończeniach klasowych online. Platforma zdalna, którą wybraliśmy okazała się strzałem w dziesiątkę, gdyż nie było żadnych zakłóceń. Odwiedził nas również Pan Jędrzej Kunowski, zastępca burmistrza Dzielnicy Targówek.

W załączeniu listy Ministra Edukacji Narodowej i Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Targówek.

Miło nam ogłosić, że tegorocznymi Orłami Targówka wybranymi spośród 22 zgłoszonych uczniów z ponad 20 szkół, zostało 15 wybitnych uczniów z Targówka, w tym nasza dwójka - Patrycja z kl. 8a oraz Kuba z kl. 8b. Składamy gratulacje ich rodzicom, zespołowi nauczycieli z kl. 8a i b, szczególnie wychowawcom: Pani Marcie i Panu Krzysztofowi.

Wszystkim uczniom za ich ciężką pracę życzymy zasłużonych radosnych i bezpiecznych wakacji. Rodzicom życzymy zasłużonego odpoczynku, gdyż to Państwo bezpośrednio wspieraliście swoje dzieci w edukacji zdalnej.

Do zobaczenia 1 wrzesnia 2020r

Zespół nauczycieli, administracji i obsługi SP114