Wtorek, 2020-06-02

Imieniny: Erazma, Marianny

Opłaty abonamentowe w czerwcu - WAŻNE

W związku z odwołaniami od 16 marca, na kontach obiadowych większości dzieci jest nadpłata, która automatycznie zasili konta obiadowe od 25 maja. Dotyczy osób, które zadeklarowały obecność podczas dni opiekuńczo-wychowawczych dla klas 1-3 oraz zerówek.

Wszystkich rodziców zainteresowanych korzystaniem dzieci z posiłków od 25 maja prosimy o:

• -przesłanie informacji na adres 114pbgastro@gmail.com (do dnia 29 maja) z imieniem, nazwiskiem, nr szkoły i klasą, rodzajem posiłku i przedziałem czasowym w jakim dziecko będzie korzystać ze stołówki szkolnej,

-w odpowiedzi otrzymacie Państwo informację odnośnie stanu konta obiadowego waszego dziecka razem z kwotą potrącenia za wskazany okres korzystania z posiłków,
-jeżeli będzie konieczność dopłaty, nasi pracownicy prześlą dokładne rozliczenie obejmujące wskazany przez Państwa okres rozliczeniowy. Dotyczy osób, które nie mają odwołań z marca.
-ze względu na ograniczoną liczbę dzieci korzystających ze stołówki podczas dni opiekuńczo-wychowawczych od 25 maja, zmianie ulega termin odwoływania posiłków. Odwołań dokonujecie Państwo samodzielnie za pomocą aplikacji, mailowo na adres 114pbgastro@gmail.com lub sms tak jak do tej pory najpóźniej jednak w dzień poprzedzający nieobecność do godz. 18.00 (np. planowaną nieobecność dnia 3.06 należy zgłosić najpóźniej 2.06 do godziny 18.00). Nowe godziny odwołań obowiązują jedynie do 26 czerwca 2020.

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem mailowym 114pbgastro@gmail.com.

Ze swojej strony gwarantujemy Państwu przestrzeganie reżimu sanitarnego w naszej kuchni oraz podczas wydawania posiłków.
PB Gastro