Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Urodziny Psotnika


W pierwszym tygodniu czerwca po raz pierwszy obchodziliśmy w naszej świetlicy urodziny Psotnika – sympatycznego stworka z MegaMisji. Nasze sale w tym dniu przystroiły wykonane przez uczniów girlandy, a duża sala zamieniła się w galerię z pracami, które dzieci wykonały na konkurs plastyczny „Portret Psotnika”.  Wszyscy, którzy tego dnia byli w świetlicy mogli zagłosować nad pracami i wybrać trzy, które jego zdaniem są najlepsze. W ten sposób zostali wyłonieni zwycięzcy konkursu:

I miejsce - Oliwia Borek

II miejsce - Zuzanna Rzeszutek

III miejsce - Julia Łosiń

wyróżnienia:
Zuzanna Jędrasiak
Katarzyna Sromecka
Martyna Sobolewska
Izabela Kaim
Natalia Snopek

W ramach obchodów urodzin Psotnika zorganizowaliśmy także konkurs na wiersz i piosenkę o Psotniku. W konkursie na wiersz o Psotniku zwyciężyły:

Wiktoria Jaroszek i Wiktoria Urbanowska.

W konkursie na piosenkę o Psotniku zwyciężyły:

Antonina Stankiewicz i Zuzanna Jędrasiak oraz Oliwia Borek i Łucja Romańska.

Poza konkursami zorganizowaliśmy także różne zabawy, m.in. quiz wiedzy na temat Psotnika i MegaMisji, zabawa „Doczep Psotnikowi ogon”, tworzenie w grupach Psotnika z surowców wtórnych, fotościana z Psotnikiem, Julką i Kubą. Bawiliśmy się znakomicie. 

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej książeczki z pracami konkursowymi: KSIĄŻECZKA DLA PSOTNIKA

 

GALERIA ZDJĘĆ