Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

MegaMisja - programowanie


W ramach MegaMisji w maju po raz pierwszy wykonaliśmy cykl 8 zajęć z programowania. Na zajęciach poznawaliśmy środowisko programów ScratchJr i Scratch, tworzyliśmy proste programy, animacje i gry, naszą wiedzę utrwalaliśmy za pomocą Edukacyjnej Maty Mistrzów Kodowania, różnych zagadek i zadań. Na zakończenie tego etapu każdy uczestnik zajęć otrzymał dyplom za udział w specjalnej misji SuperKoderów, drobny upominek oraz specjalny kod do wirtualnej klasy na portalu www.kodable.com, na którym mogą poszerzać swoje nowe umiejętności. Zajęcia bardzo się nam podobały, przyniosły nam dużo radości i satysfakcji. Z pewnością będziemy je powtarzać z innymi grupami.

 

Oto relacje z poszczególnych zajęć:

1- Julka i Kuba poznają język robotów.

2- Jak nauczyć robota sprzątać?

3 - Powstrzymać FANG! Misja kryptonim - przewodnik po szkole.

4 - Zaprogramujmy grę! - pierwsza mega gra bliźniaków.

5 - Nowy kolega Psotnika.

6 - W poszukiwaniu #SuperKoderów

7 - Strażnik Laboratorium.

8 - Samolot trojański - jak powstrzymać FANG.

 

GALERIA ZDJĘĆ