Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uniwersytet Dzieci w Warszawie


Zapraszamy rodziców do odwiedzenia strony Uniwersytetu Dzieci www.uniwersytetdzieci.pl/. Jest to najstarszy w Polsce dziecięcy uniwersytet, który oferuje dzieciom w wieku 6-14 lat edukację wzorowaną na wykładach i warsztatach akademickich. Obecnie działa w czterech ośrodkach – w Krakowie, Warszawie, Olsztynie i we Wrocławiu.Rekrutacja jest prowadzona raz w roku - w czerwcu (pod koniec poprzedniego roku akademickiego) i trwa do wyczerpania limitu miejsc.
Obecnie trwa rekrutacja międzysemestralna w Warszawie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Uniwersytetu.

Certyfikat Wars i Sawa

 

Rok Odkrywania Talentów

 

rok

Uniwersytet Dzieci

ud