Rok szkolny 2010/2011 - Rokiem Odkrywania Talentów

Inaugaracja Roku Odkrywania Talentów miała miejsce 30 września 2010 roku w Centrum Nauki Kopernik. Wymiernym efektem tej inicjatywy stało się stworzenie na stronie internetowej www.roktalentow.men.gov.pl ogólnopolskiej mapy pozaszkolnych miejsc odkrywania talentów, promującej instytucje i organizacje wspierające uzdolnienia dzieci i młodzieży.Umieszczenie na tej mapie jest ściśle związane z przyznaniem tytułu „Miejsce Odkrywania Talentów" lub "Szkoła Odkrywców Talentów" pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej projektu, gdzie sukcesywnie pojawiają się informacje i materiały dla uczniów oraz ich nauczycieli i rodziców.

Certyfikat Wars i Sawa

Rok Odkrywania Talentów