O programie „Dzieci potrzebują sukcesów!”

W naszej szkole podejmujemy wiele przedsięwzięć ukierunkowanych na wspieranie i rozwój zdolności uczniów. Należą do nich międzyszkolne i międzyklasowe koła zainteresowań, wewnętrzne i zewnętrzne konkursy, także o zasięgu ogólnopolskim, na które pozyskujemy środki w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych.
W celu skorelowania i usystematyzowania naszych działań rozpoczęliśmy w r. szk. 2009/10 realizację Szkolnego Programu wspierania Uzdolnień i Zainteresowań: "Dzieci potrzebują sukcesów!".
Został on opracowany przez Szkolny Zespół Wspierania Uzdolnień i Zainteresowań w składzie:
Marzena Borkowska, Magdalena Lisiak, Małgorzata Gorzelak, Iwona Gac i Maria Lech - koordynator działań.
W pracy nad programem Zespół wykorzystał dotychczasowe doświadczenia szkoły, m.in. z realizacji projektu: " Diagnozowanie uczniów zdolnych"/dofinansowany z WIE w r. szk. 2007/2008/.
Program "Dzieci potrzebują sukcesów!" jest dostępny w bibliotece szkolnej, a także u wychowawców.
Szkoła zamierza przystąpić do Warszawskiego Systemu Wspierania Uzdolnień i ubiegać się o Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA dla szkół wspierających uzdolnionych.

Certyfikat Wars i Sawa

Rok Odkrywania Talentów