Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Szkoła z pomysłem na promowanie czytelnictwa"


 

 

Dnia 21 października 2016 r. nasza szkoła otrzymała Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m. st. Warszawy  „Szkoła z pomysłem na promowanie czytelnictwa". To prestiżowe  wyróżnienie jest ukoronowaniem wieloletniej pracy całego zespołu nauczycielskiego  na rzecz promowania czytelnictwa w naszej szkole.

 Uroczystość wręczenia odbyła się w sali audytoryjnej Centrum Nauki Kopernik z rąk zastępcy prezydenta m.st. Warszawy pana Włodzimierza Paszyńskiego i dyrektora Biura Edukacji pani Joanny Gospodarczyk. Uczniów szkoły na uroczystości reprezentował Michał Sromecki, Lena Dębkowska z klasy 3b oraz  Filip Kośka i  Gabrysia Plona z 6b.

 Podczas uroczystości  17 szkół otrzymało Honorowe Wyróżnienie „Szkoła z pomysłem” Prezydenta m.st. Warszawy.

Październikową uroczystość uświetnił pokaz popularno – naukowy przygotowany przez Centrum Nauki Kopernik  pt. „Umysł Przyłapany”, o tym jak iluzjoniści oraz spece od reklamy wykorzystują wiedzę o funkcjonowaniu naszego umysłu, oraz jak różnorodnie postrzegamy otaczający nas świat.

Certyfikat Wars i Sawa

 

Rok Odkrywania Talentów

 

rok

Uniwersytet Dzieci

ud