Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkoła z pomysłem na uczenie


 

Szkoła z pomysłem" to prestiżowe wyróżnienie przyznawane szkołom, które wykazały się kreatywnością i innowacyjnością działań w jednej z pięciu kategorii:
• Szkoła z pomysłem na uczenie,
• Szkoła z pomysłem na kulturę,
• Szkoła z pomysłem na wspieranie uczniów o szczególnych potrzebach edukacyjnych,
• Szkoła z pomysłem na aktywność społeczną,
• Szkoła z pomysłem na...

Jest to konkurs organizowany przez prezydenta miasta stołecznego Warszawy.
26 października 2015r nasza szkoła zdobyła nagrodę „Szkoły z pomysłem na uczenie". Liderzy projektu panie Małgorzata Łaska i Dorota Walczuk wraz z uczniami przyczyniły się do tego sukcesu, gdyż to właśnie one zainicjowały pracę z uczniami na zajęciach obowiązkowych i pozalekcyjnych z języka angielskiego według nowatorskiego pomysłu.

 Gratulujemy uczennicom z klasy IIIa, które m.in. pracowały przy projekcie oraz były świadkami tego niezwykłego wydarzenia. Odbierały medal „Szkoły z pomysłem na uczenie" z rąk zastępcy prezydenta m.st. Warszawy pana Włodzimierza Paszyńskiego i dyrektora Biura Edukacji pani Joanny Gospodarczyk. Nagroda jest uhonorowaniem kompleksowej i systemowej pracy z uczniami o różnych potrzebach edukacyjnych ukierunkowanej na każdego ucznia w zakresie nauczania języków obcych. 

Magdalena Raboszuk

 

Prezentacja konkursowa

 

Certyfikat Wars i Sawa

 

Rok Odkrywania Talentów

 

rok

Uniwersytet Dzieci

ud