Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mistrz Odkrywania Talentów


W dniu 17 XI w Ośrodku Rozwoju Edukacji w Warszawie odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkurs dla Szkół Odkrywców Talentów na nowatorskie i kompleksowe rozwiązania w kształceniu oraz organizowaniu wsparcia dla dzieci i uczniów zdolnych. Nasza szkoła znalazła się w gronie 50 szkół z całej Polski, które zaprezentowały najciekawsze Szkolne Systemy Wspierania Zdolności, stanowiące interesujące przykłady podejmowania systemowych działań na rzecz dzieci i uczniów zdolnych. Otrzymaliśmy wyróżnienie oraz tytuł „Mistrza Odkrywania Talentów". To już kolejna prestiżowa nagroda dla naszej szkoły w obszarze wspierania uzdolnień. Szkoła posiada również bezterminowy Certyfikat Prezydenta m. st. Warszawy WARS i SAWA. Serdecznie dziękuję całemu środowisku szkolnemu za systemowe i nowatorskie działania w tej dziedzinie.

Maria Lech – lider wspierania uzdolnień w SP 114

Certyfikat Wars i Sawa

 

Rok Odkrywania Talentów

 

rok

Uniwersytet Dzieci

ud