Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przedłużenie Certyfikatu "Wars i Sawa"


Certyfikat "Wars i Sawa"


28 października 2013 r. w Centrum Nauki Kopernik zostały wręczone przedłużenia Certyfikatu Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA. Nasza szkoła znalazła się wśród 44 szkół z I edycji Programu/ z 2010r./, którym zostały przyznane te zaszczytne wyróżnienia. Wniosek naszej szkoły uzyskał specjalną gwiazdkę, która oznacza bardzo wysoką ocenę przyznaną przez Zespół i Kapitułę. Dziś do warszawskiej sieci szkół wspierających uczniów uzdolnionych należą 154 szkoły. Nauczyciele cyklicznie wymieniają doświadczenia w ramach spotkań „Kreatywne biesiady u WARSA i SAWY, które nasza szkoła także organizowała w listopadzie 2012r.

Od 2010 roku wspieranie uczniów uzdolnionych i posiadających zainteresowania stało się stałym i niezwykle ważnym systemowym działaniem w SP 114. Posiadanie przedłużonego przez Kapitułę Certyfikatu " Wars i Sawa" to wielkie wyróżnienie dla naszej szkoły, ale także zobowiązanie do ciągłej pracy nad efektywnym wspieraniem rozwoju uczniowskich pasji i uzdolnień.

Gratuluję i serdecznie dziękuję całemu środowisku szkolnemu, a przede wszystkim członkom Szkolnego Zespołu Wspierania Uzdolnień: p. Marzenie Borkowskiej,                   p. Małgorzacie Gorzelak, p. Iwonie Gac, p. Beacie Serafin, p. Agnieszce Szewczak oraz p. Magdalenie Lisiak/ psycholog szkolna do IX 2013/.

Zapraszamy do oglądania prezentacji z uroczystości na stronach Biura Edukacji.

Maria Lech - lider wspierania uzdolnień w SP 114

 

 

Certyfikat Wars i Sawa

 

Rok Odkrywania Talentów

 

rok

Uniwersytet Dzieci

ud