Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs "8 Wspaniałych"


Tradycyjnie, jak co roku, wolontariusze naszej szkoły uczestniczyli w konkursie.  Do konkursu  zgłosiło się  3 uczniów: Joanna Jóśko kl. VI d, Małgorzata Durowicz kl. VI c oraz Krystian Snopek kl. VI b. Cała trójka bardzo dobrze wypadła na etapie dzielnicowym, co przyczyniło się do awansu. W kolejnym etapie sukces odniosła Małgosia Durowicz, ponieważ została laureatką konkursu w kategorii "Ósemeczki". 25 maja w Teatrze Komedia odbyła się uroczysta gala XXIV Stołecznej Edycji Konkursu "Ośmiu Wspaniałych", podczas której laureaci 

otrzymali dyplomy, medale oraz nagrody za swoje zaangażowanie i otwartość na potrzeby drugiego człowieka . Gratulujemy Małgosi sukcesu i życzymy wytrwałości w realizowaniu szczytnych celów,
aby palący się w niej płomień dobra nigdy nie zgasł. Za pozostałych wolontariuszy trzymamy kciuki
i życzymy sukcesów i owocnej pracy, aby i oni mogli w przyszłym roku zostać laureatami
"8 Wspaniałych".

 

foto