Świetlica szkolna jest czynna od poniedziałku do piątku

w godzinach od 6.00 do 18.00

kontakt z nami:

Do wspólnych zajęć zapraszają:

Belkiewicz Hanna - kierownik świetlicy

p. Beata Wiechowska

p. Agnieszka Wieczorek

Ważne informacje o nas:

• Świetlica w naszej szkole jest czynna w godzinach 6:00 - 18:00.
  • Świetlica dysponuje 3 salami, które służą do prowadzenia zajęć dydaktyczno - wychowawczych. Sale wyposażone są w niezbędny sprzęt, urządzenia audiowizualne, pomoce dydaktyczne.
  • Warunkiem uczęszczania przez dziecko do świetlicy jest wypełnienie przez rodzica karty zgłoszeniowej.
  • Nad prawidłową opieką dzieci czuwa kierownik oraz jedenastu wychowawców.
  • Dziecko zapisane do świetlicy może być przyprowadzone przez rodziców o dowolnej godzinie, a odebrane również osobiście nie później jak do godziny 18:00.
  • Jeżeli dziecko będzie odbierane przez inne osoby niż rodzice lub będzie samodzielnie wychodziło do domu, konieczne jest pisemne upoważnienie i zgoda rodziców.

Zadaniem świetlicy szkolnej jest zapewnienie dzieciom zorganizowanej opieki wychowawczej przed i po zajęciach szkolnych w bezpiecznym i miłym otoczeniu, stworzenie warunków do nauki i wypoczynku, rozwijanie zdolności i zainteresowań. Mamy ambicję bycia świetlicą przyjazną dziecku, w której spotyka się ono z atmosferą życzliwości i zainteresowania, współpracy i zrozumienia . Każde dziecko jest największą wartością naszej świetlicy.

W czasie pobytu w świetlicy uczniowie znajdują czas na:

• rozrywkę
  • odrabianie lekcji
  • zabawy na świeżym powietrzu
  • posiłki
  • zajęcia wynikające z planu pracy świetlicy /plastyczne, muzyczne, origami, czytelnicze,   umysłowe/

Dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań. Uczą się racjonalnie spędzać czas wolny. Nabierają przyzwyczajeń, które w przyszłości staną się ich nawykami, a także kształtują postawy moralne i dobry gust oraz wartościowe cechy charakteru. Przeważają tu takie formy pracy jak  gra, zabawa, konkurs, wycieczka i inne angażujące całą osobowość i organizm dziecka.

Do tradycji naszej świetlicy należy organizacja  imprez i uroczystości:

• Pasowanie na wychowanka świetlicy
  • Andrzejki
  • Jasełka oraz wspólne dzielenie się opłatkiem
  • Zabawa karnawałowa
  • Kiermasze świąteczne
  • Święto Babci i Dziadka
  • Powitanie Wiosny
  • Dzień Mamy i Taty
  • Dzień Dziecka

Ważne informacje o nas

Świetlica w naszej szkole jest czynna w godzinach 6:00 - 18:00.

Nad prawidłową opieką dzieci czuwa kierownik oraz dziewięciu wychowawców.

W czasie pobytu w świetlicy uczniowie znajdują czas na:

• rozrywkę

• odrabianie lekcji

• zabawy na świeżym powietrzu

• posiłki

Do tradycji naszej świetlicy należy organizacja  imprez i uroczystości:

Pasowanie na wychowanka świetlicy

Jasełka oraz wspólne dzielenie się opłatkiem

Zabawa karnawałowa

Kiermasze świąteczne