Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sponsorzy


Darczyńcom naszym składamy serdeczne podziękowania za przekazywanie szkole pomocy w formie finansowej jak i rzeczowej:

 

Mennica Polska S.A.

Mennica przekazała w 2008r. środki finansowe na zakup sprzętu sportowego na boisko ORLIK 


Procter & Gamble Polska 

Firma przekazuje co roku środki czystościowe dla szkoły oraz  funduje nagrody rzeczowe dla uczniów biorących udział w konkursach 


Wydawnictwo Reader's Digest 

Wydawnictwo Reader's Digest przekazało na zakończenie roku szkolnego 2009/2010 i 2010/2011 nagrody rzeczowe dla uczniów oraz książki do biblioteki szkolnej


MultiSport  - Adam Modzelewski 

Prezes MultiSport przekazał sprzęt sportowy w 2009r. oraz  medale dla zwycięzców na dzień Sportu 2010r

Polskie Stronnictwo Ludowe 

Pani poseł i wicemarszałek Sejmu wspiera inicjatywy szkoły w kultywowaniu tradycji ludowych i przekazuje nagrody dla uczniów w konkursach ludowych


Bakoma S.A.

Firma Bakoma przekazuje uczniom co roku zdrowe produkty

Cadbery Wedel Sp. z o.o.

Firma Wedel przekazuje corocznie słodycze na Dzień Dziecka


Pizza Hut

Restauracja przekazuje corocznie kupony do restauracji oraz drobne gadżety na Dzień dziecka


Nasz Sad 

Spółdzielcza Grupa Producentów Owoców Nasz sad przekazuje jabłka z okazji Dnia Dziecka 


Multikino Targówek 

Kino na Targówku przekazuje uczniom bilety na wybrane seanse


Rodzic z klasy Ib w 2009r. wykonał własnoręcznie karmnik dla ptaków

 

Klub Zaborowian z Polonii w Chicago USA przeznaczył w 2010r. nagrody na konkurs piosenki w języku angielskim oraz drobne gadżety na świetlicę szkolną

 

Pan Piotr Jawidzyk z firmy Wielkoformatowej Drukarni Cyfrowej Shark Design
 www.sharkdesign.pl w 2010r. wykonał dla szkoły baner reklamowy 

 

 

Jacek Pietrzak "P.H. JAK-POL"; Jarosław Maciątek "MAJSTER"; Barbara Nagawiecka "NAJA PRODEX S.C."; SCHWARZ ENTERPRISE Sp. z o.o; G4S SECURE SOLUTIONS Sp. z o.o. - firmy te przekazały w 2011r. dla szkoły słowniki języka polskiego oraz zestawy pierwszej  pomocy

G4S SECURE SOLUTIONS Sp. z o.o.

 

 

Jacek Pietrzak "P.H. JAK-POL"

 

 

 

Barbara Nagawiecka "NAJA PRODEX S.C."

SCHWARZ ENTERPRISE Sp. z o.o.

 

Jarosław Maciątek "MAJSTER"


 Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze ufundował w 2011r. główne nagrody dla laureatów warszawskiego "Dzięciego Festiwalu Ludowego"

 

 

Firma Statoil od 2010r. prowadzi kampanię edukacyjną  dla uczniów  klas I pt. Bezpieczeństwo dziecka na drodze" i jest fundatorem nagród w konkursie.

 

Pani Teresa Maciejewska -  mama naszych uczniów z 2b i 4c, która  okazała duże wsparcie i pomoc w czasie organizacji konferencji pod hasłem  „Rodzice jako wolontariusze i uczestnicy edukacji swoich dzieci”. Uszyła dekorację na salę gimnastyczną.

 

Firma PB Gastro ufundowała obiad dla gości uczestniczących w konferencji  „Rodzice jako wolontariusze i uczestnicy edukacji swoich dzieci” Firma PB Gastro przygotowuje w 2011/2012 r. bezpłatne posiłki dla dzieci z rodzin ubogich. Sponsorowała obiad dla 112 uczestników IX konkursu dzielnicowego  "Mistrz ortografii"

Firma ufundowała nargody w konkursie informatycznym "Animowana kartka z wakacji" w roku 2011/2012

Firma ufundowała nargody w konkursie informatycznym "Animowana kartka z wakacji" w roku 2011/2012

 

 

Podziękowania dla rodziców, którzy pomagali w organizacji uroczystości 90 lecia szkoły w 2012/2013r.:

Szkolenia dla pocztu sztandarowego, prowadzenie uroczystości – Pan Janusz Szymański (klasa 1c);

Przekazanie ciast na poczęstunek: Barbara i Artur Dąbrowscy (grupa przedszkolna 0b); Katarzyna Lesisz (klasa 1a); Wegera Izabela, Szczepan Osińska Agata i Monika Pawlak Koszade (klasa 1c); Helena Dzięcioł, Joanna Szafrańska, Jadwiga Kowalczuk (klasa 1b); rodzice z klasy 3a; Beata Ciesiołka, Agnieszka Lewandowska (klasa 3d); Agnieszka Kamont (klasa 3a); klasa 3a; Maria Kasprzycka (klasa 4a); Edyta Marszałek, Sandra Basta, Katarzyna Soszyńska, Julia Kamińska Izabela Sikorska (klasa 4b); Dorota Jarzębska, Renata Kuczmańska (klasa 5b); Agnieszka Szafaryn (klasa 5c); Katarzyna Sztajerwald, Monika Piotrowska, Agnieszka Jaranowska, Edyta Marszałek, Sandra Basta (klasa 6a);rodzice  z klasy 6b;