Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rekrutacja do gimnazjum


 

Elektroniczna rekrutacja do gimnazjów 2015/2017

 

Rekrutacja do gimnazjów na rok szkolny 2016/2017, podobnie jak w roku ubiegłym, przeprowadzona będzie za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji.


O tym jak z niego korzystać, dowiecie się w szkole lub na stronie elektronicznego systemu rekrutacji, który dostępny będzie od 4 kwietnia pod adresem: www.gimnazja.edukacja.warszawa.pl.

 

Powinniście zapoznać się z regulaminami rekrutacji do poszczególnych gimnazjów, które będą zamieszczone na stronach internetowych szkół gimnazjalnych.


Od 4 kwietnia będziecie mogli poznać ofertę wszystkich warszawskich, publicznych gimnazjów. Na złożenie wniosku macie czas od 11 kwietnia do 28 czerwca br. (dotyczy uczniów, którzy wybrali klasy ogólne). Do klas sportowych i dwujęzycznych obowiązują wczesniejsze terminy rekrutacji. 


Jeśli nie macie w domu komputera lub dostępu do Internetu, skorzystajcie z pomocy szkoły podstawowej.

Zajrzyjcie do szczegółowego harmonogramu rekrutacji na rok szkolny 2016/2017 (dokument w załączniku), abyście w terminie wykonali wszystkie czynności przewidziane w procesie rekrutacji.

 

 

 

 

 

 

 

Attachments:
Download this file (2015_2016_harmonogram_rekrutacji_do_gimnazjum.pdf)Rekrutacja do gimnazjum [Rekrutacja do gimnazjum ]40 kB