Rekrutacja do gimnazjum

Elektroniczna rekrutacja do gimnazjów 2015/2017

Rekrutacja do gimnazjów na rok szkolny 2016/2017, podobnie jak w roku ubiegłym, przeprowadzona będzie za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji.

O tym jak z niego korzystać, dowiecie się w szkole lub na stronie elektronicznego systemu rekrutacji, który dostępny będzie od 4 kwietnia pod adresem: www.gimnazja.edukacja.warszawa.pl.

Powinniście zapoznać się z regulaminami rekrutacji do poszczególnych gimnazjów, które będą zamieszczone na stronach internetowych szkół gimnazjalnych.

Od 4 kwietnia będziecie mogli poznać ofertę wszystkich warszawskich, publicznych gimnazjów. Na złożenie wniosku macie czas od 11 kwietnia do 28 czerwca br. (dotyczy uczniów, którzy wybrali klasy ogólne). Do klas sportowych i dwujęzycznych obowiązują wczesniejsze terminy rekrutacji.

Jeśli nie macie w domu komputera lub dostępu do Internetu, skorzystajcie z pomocy szkoły podstawowej.

Zajrzyjcie do szczegółowego harmonogramu rekrutacji na rok szkolny 2016/2017 (dokument w załączniku), abyście w terminie wykonali wszystkie czynności przewidziane w procesie rekrutacji.

Attachments:
Download this file (2015_2016_harmonogram_rekrutacji_do_gimnazjum.pdf)Rekrutacja do gimnazjum [Rekrutacja do gimnazjum ]40 kB