Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wykaz obowiązujących podręczników w roku 2017/2018


 

Szanowni Państwo,


Na podstawie art. 22ak ust. 3 ustawy o systemie oświaty, w brzmieniu obowiązującym od 15 lutego 2017 r., „w przypadku uszkodzenia, zniszczenia lub niezwrócenia podręcznika lub materiału edukacyjnego szkoła może żądać od rodziców ucznia zwrotu kwoty nieprzekraczającej kosztu zakupu podręcznika lub materiału edukacyjnego. Kwota zwrotu stanowi dochód organu prowadzącego szkołę.”
W związku z powyższym uprzejmie prosimy, aby wszystkie zwroty dotyczące podręczników, zakupionych zarówno ze środków dotacji celowej, jak i tych zapewnianych przez Ministra Edukacji Narodowej do edukacji wczesnoszkolnej wpłacane były na konto dochodów budżetowych szkoły:

 

12 1030 1508 0000 0005 5082 2016

 

Wykaz podręczników dla klas 0 - 7  [czytaj]

 

Wykaz programów nauczania [czytaj]

 

 

 Szanowni rodzice klas VI, uczniowie którzy będą uczyć się języka niemieckiego w klasie VI kupują podręczniki takie jak uczniowie do klasy VII czyli autorzy: A. Potapowicz, K. Tkaczyk - Jezyk niemiecki WSIP "Aha! Neu podręcznik", nr dop. 798/1/2017 wraz z zeszytami ćwiczeń