Kalendarium

Niedziela, 2017-12-17

Imieniny: Jolanty, Łukasza

Jadłospis

Jesteś tutaj:
  1. Start
  2. O nas
  3. Nauczyciele

Nauczyciele

Kadra pedagogiczna w roku szkolnym 2017/2018

 

  

 

Lp.

Nazwisko

Imię

Stopień awansu

zawodowego

Adres e-mail

Funkcja/ przedmiot

Wychowawstwo

1.

Badowska

Danuta

dyplomowany

dbadowska@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 2b

2.

Baczewska

Janina

mianowany

jbaczewska@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

3.

Belkiewicz

Hanna

dyplomowany

hbelkiewicz@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy, kierownik świetlicy

 

4.

Biskupski

Maksymilian

stażysta

mbiskupski@sp114.edu.pl

 

wychowawca świetlicy

 

5.

s. Błach

Grażyna

dyplomowany

gblach@sp114.edu.pl

religia

 

6.

Błażejczyk Makuch

Alina

dyplomowany

ablazejczyk@sp114.edu.pl

 

przyroda geografia

 

7.

Borkowska

Marzena

dyplomowany

mborkowska@sp114.edu.pl

pedagog szkolny

 

8.

Borkowska

Sylwia

kontraktowy

sborkowska@sp114.eu.pl

 

wychowawca świetlicy

język niemiecki

 

9.

Burda

Krzysztof

mianowany

kburda@sp114.edu.pl

pedagog szkolny

 

10.

Buszka

Marzena

dyplomowany

mbuszka@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

 

11.

Chojecka

Elwira

kontraktowy

echojecka@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

Klasa 3a

12.

Domieniuk

Agnieszka

kontraktowy

adomieniuk@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

 

13.

Falenta Brodowska

Weronika

kontraktowy

wfalenta@sp114.edu.pl

 

edukacja wczesnoszkolna

Klasa 3d

14.

Gac

Iwona

dyplomowany

igac@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna, etyka

klasa 3b

15.

Gerek

Jadwiga

dyplomowany

jgerek@sp114.edu.pl

chemia

fizyka matematyka

 

16.

Gorzelak

Małgorzata

dyplomowany

mgorzelak@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 1b

17.

Grobelna Karkowska

Dorota

stażysta

dkarkowska@sp114.edu.pl

 

psycholog

 

18.

Gromek

Agata

kontraktowy

agromek@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 2a

19.

Hulak

Grażyna

dyplomowany

ghulak@sp114.edu.pl

przyroda, wicedyrektor

 

20.

Jakubowska

Grażyna

dyplomowany

gjakubowska@sp114.edu.pl

język angielski

 

21.

Jasińska

Ewelina

kontraktowy

ejasinska@sp114.edu.pl

język polski

Klasa 4e

22.

Kalata - Grula

Bożena

dyplomowany

bkalatagrula@sp114.edu.pl 

terapeuta logopeda - neurologopeda

 

23.

Kamińska

Kamila

mianowany

kkaminska@sp114.edu.pl

Wychowawca świetlicy

Informatyka

 

24.

Kardas

Małgorzata

kontraktowy

mkardas@sp114.edu.pl

 

pedagog specjalny

Klasa 6a

25.

Klatowicz

Mariola

dyplomowany

mklatowicz@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 3c

26.

Kmieć

Anna

mianowany

akmiec@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

 

27.

Knyż

Urszula

dyplomowany

uknyz@sp114.edu.pl

język polski

Klasa 7a

28.

Konewka

Michał

mianowany

mkonewka@sp114.edu.pl

język angielski

język hiszpański

Klasa 7b

29.

Końsko

Wacława

dyplomowany

wkonsko@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

30.

Kopacz

Beata

mianowany

bkopacz@sp114.edu.pl

matematyka

klasa 5d

31.

Kozłowski

Grzegorz

kontraktowy

gkozlowski@sp114.edu.pl

wychowanie fizyczne

 

32.

Krysiak

Artur

kontraktowy

akrysiak@sp114.edu.pl

plastyka, zajęcia techniczne technika

 

33.

Królicka

Magdalena

dyplomowany

mkrolicka@sp114.edu.pl

biblioteka

 

34.

Krzyszczak

Grzegorz

mianowany

gkrzyszczak@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

 

35.

Kuśmierz

Sylwester

dyplomowany

skusmierz@sp114.edu.pl

wychowanie fizyczne

Klasa 4c

36.

Kwaśnik

Zofia

dyplomowany

zkwasnik@sp114.edu.pl

zajęcia komputerowe informatyka

 

37.

Kwiecień

Sylwia

mianowany

skwiecien@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

38.

Lech

Katarzyna

dyplomowany

klech@sp114.edu.pl

język polski

klasa 6c

39.

Lech

Maria

dyplomowany

mlech@sp114.edu.pl

język polski, wicedyrektor

 

40.

Loika

Iryna

stażysta

iloika@sp114.edu.pl

 

pedagog specjalny

 

41.

Łaska

Małgorzata

mianowany

mlaska@sp114.edu.pl

język angielski

Klasa 4d

42.

Łyjak

Barbara

dyplomowany

blyjak@sp114.edu.pl

matematyka

klasa 5c

43.

Maciaszek

Jadwiga

dyplomowany

jmaciaszek@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 3f

44.

Madej

Daria

mianowany

dmadej@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna, język angielski

klasa 2c

45.

Marciniak

Lena

mianowany

terapiasi@sp114.edu.pl

terapeuta integracji sensorycznej

 

46.

Młyńska

Magdalena

kontraktowy

mmlynska@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

Klasa 1d

47.

Moczulska

Anna

dyplomowany

amoczulska@sp114.edu.pl

biologia

 

48.

Mularczyk

Magdalena

kontraktowy

mmularczyk@sp114.edu.pl

 

edukacja wczesnoszkolna

klasa 3a

49.

Oleksy

Dagmara

mianowany

doleksy@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

50.

Osuch

Iwona

mianowany

iosuch@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

51

Piotrowska

Katarzyna

stażysta

kpiotrowska@sp114.edu.pl

 

wychowawca świetlicy

 

52.

Płaska

Anna

dyplomowany

aplaska@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 1a

53.

Protazy

Krzysztof

mianowany

kprotazy@sp114.edu.pl

wychowanie fizyczne

Klasa 6b

54.

Raboszuk

Magdalena

dyplomowany

mraboszuk@sp114.edu.pl

przyroda, dyrektor

 

55.

Rębowska

Lucyna

dyplomowany

lrebowska@sp114.edu.pl

 

biblioteka

 

56.

Ronatowicz

Wojciech

kontraktowy

wronatowicz@sp114.edu.pl

wychowanie do życia  w rodzinie

 

57.

Rudnicka

Zuzanna

mianowany

zrudnicka@sp114.edu.pl

wychowanie przedszkolne

grupa b

58.

Rulińska

Magdalena

mianowany

mrulinska@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

klasa 5a

59.

Rustowska

Ewa

dyplomowany

erustowska@sp114.edu.pl

język polski

klasa 7d

60.

Sągajło

Adam

mianowany

asagajlo@sp114.edu.pl

religia

 

61.

Serafin

Beata

dyplomowany

bserafin@sp114.edu.pl

matematyka

klasa 7c

62.

Sieradzka - Słyk

Agnieszka

dyplomowany

asieradzkaslyk@sp114.edu.pl

terapeuta terapii pedagogicznej

 

63.

Sikorska

Marta

mianowany

msikorska@sp114.edu.pl

https://historicusbymarta.wordpress.com/

 

historia

 

64.

Seredyński

Łukasz

kontarktowy

lseredynski@sp114edu.pl

wychowanie fizyczne

 

65.

Stańczak

Aleksandra

stażysta

astanczak@sp114.edupl

język angielski

 

66.

Stępień

Elżbieta

dyplomowany

estepien@sp114.edu.pl

religia

 

67.

Stężycka

Elżbieta

mianowany

estezycka@sp114.edu.pl

przyroda

 

68.

Sutkowska – Dominik

Danuta

mianowany

dsutkowska@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

69.

Szanciło - Drożdżak

Maja

mianowany

mszancilo@sp114.edu.pl

 

język angielski

 

70.

Śliwińska Izotow

Karolina

dyplomowany

ksliwinskaizotow@sp114.edu.pl

język angielski

klasa 5b

71.

Tarnawczyk

Lech

mianowany

ltarnawczyk@sp114.edu.pl

pedagog specjalny

 

72.

Tarnowska

Martyna

stażysta

mtarnowska@sp114.edu.pl

terapeuta terapii pedagogicznej rewalidacji

 

73.

Tokarska

Anna

mianowany

atokarska@sp114.edu.pl

plastyka, muzyka

 

74.

Tuszyńska

Katarzyna

mianowany

ktuszynska@sp114.edu.pl

religia

 

75.

Walczuk

Anna

dyplomowany

awalczuk@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 1c

76.

Walczuk

Dorota

dyplomowany

dwalczuk@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

język angielski

 

77.

Wiechowska

Beata

mianowany

bwiechowska@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

78.

Wieczorek

Agnieszka

dyplomowany

awieczorek@sp114.edu.pl

wychowawca świetlicy

 

79.

Wilk

Katarzyna

stażysta

kwilk@sp114.edu.pl

 

Wychowanie fizyczne  gimnastyka korekcyjna

 

80.

Żabik

Teresa

mianowany

tzabik@sp114.edu.pl

edukacja wczesnoszkolna

klasa 2e

 

 

Przedmiot

Nazwisko i imię  nauczyciela przedmiotu

Wychowawca klasy

Wychowanie przedszkolne

Rudnicka Zuzanna

grupa a

Edukacja wczesnoszkolna

Płaska Anna

kl.1a

Gorzelak Małgorzata

kl. 1b

Walczuk Anna

kl. 1c

Młyńska Magdalena

kl. 1d

Gromek Agata

kl. 2a

Badowska Danuta

kl. 2b

Madej Daria

kl. 2c

Mularczyk Magdalena

kl. 3a

Gac Iwona

kl. 3b

Klatowicz Mariola

kl. 3c

Falenta Brodowska Weronika

kl. 3d

Żabik Teresa

kl. 3e

Maciaszek Jadwiga

kl. 3f

J.polski

Jasińska Ewelina

4e

Knyż Urszula

7a

Lech Katarzyna

6c

Lech Maria

 

Rustowska Ewa

7d

Historia i społeczeństwo

Sikorska Marta

4b

Język angielski

Jakubowska Grażyna

 

Konewka Michał

7b

Łaska Małgorzata

4d

Madej Daria

 

Stańczak Aleksandra

 

Szanciło Maja

 

Śliwińska Izotow Karolina

5b

Język hiszpańki

Konewka Michał

7b

Język niemiecki

Borkowska Sylwia

 

Matematyka

Gerek Jadwiga

 

Kopacz Beata

5d

Łyjak Barbara

5c

Serafin Beata

7c

Fizyka, chemia

Gerek Jadwiga

 

Przyroda

Błażejczyk Makuch Alina

 

Hulak Grażyna

 

Stężycka Elżbieta

 

Raboszuk Magdalena

 

Biologia

Anna Moczulska

 

Zajęcia komputerowe,

informatyka

Kwaśnik Zofia

 

Kamińska Kamila

Muzyka

Tokarska Anna

 

Plastyka

Krysiak Artur

 

Tokarska Anna

 

Zajęcia techniczne, technika

Krysiak Artur

 

Wychowanie fizyczne

Kozłowski Grzegorz

 

Kuśmierz Sylwester

4c

Protazy Krzysztof

6b

Seredyński Łukasz

 

Wilk Katarzyna

 

Religia

s. Błach Grażyna

 

Stępień Elżbieta

 

Tuszyńska Katarzyna

 

Sągajło Adam

Pedagodzy specjalni (klasy integracyjne)

Chojecka Elwira

 

Buszka Marzena

 

Domieniuk Agnieszka

 

Kardas Małgorzata

 

Kmieć Anna

 

Krzyszczak Grzegorz

 

Loika Iryna

 

Rulińska Magdalena

 

Tarnawczyk Lech

 

Etyka

Gac Iwona

3b

Wychowanie do życia w rodzinie

Ronatowicz Wojciech

 

Gimnastyka korekcyjna

Katarzyna Wilk

 

Pedagodzy

Borkowska Marzena

 

Burda Krzysztof

 

Psycholog

Grobelna - Karkowska Dorota

 

Terapeuci

Kalata Grula Bożena

 

Marciniak Lena

 

Sieradzka Słyk Agnieszka

 

Tarnowska Martyna