Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukcesy pozaszkolne w roku 2016/2017

 

Ogólnopolski Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha
 
wyróznienie– Wiktoria Raczkowska

 


 

Ogólnopolski  Konkurs  Albus  2017 – przyroda

 

Wyróżnienie  –  Przeździęk  Stanisław  kl.4d

 

Wyróżnienie  –   Krupa  Jakub,  kl.5b

 

 Wyróżnienie  –   Wasiak  Aleksandra   kl.6e, Serafin  Krzysztof  kl.6b, Stolarczyk  Piotr  kl.6b 

 


 

Warszawski  Konkurs Multimedialny "Cudze chwalicie, swego nie znacie" organizowany przez Dom Kultury Muranów

 

I miejsce - Kamil Czerniejewski, klasa 5b

wyróznienie: Adam Czarzasty, klasa 6a; Adrain Szarszeń, kalsa 4d

 


 

Warszawski konkurs matematyczny "Mała Olimpiada Matematyczna"


I miejsce - Wojciech Bebernitz kl. 3c

 


 

Mazowiecki Konkurs "Poznajmy Słowację" organizowany przez Instytut Słowacki w Warszawie

 

Laureat - Jonna Jóśko, klasa 6d

Laureat - Kamil Czerniejewski, klasa 5b

wyróżnienie - Adam Czarzasy, klasa 6a

 

 


 

Dzielnicowy konkurs Czytania ze zrozumieniem

 

wyróżnienieAlicja Krawczyk, klasa 2b

 


 

 

Konkurs Matematyczny Kangur

 

klasy drugie

 

Tadeusz Karwat, klasa 2b- wyróżnienie

Alicja Krawczyk, klasa 2b - wyróżnienie

 

klasy trzecie

wyróżnienie - Wojciech Bebernitz, klasa 3c

 

 


 

 XI Warszawski Konkurs Matematyczno – Informatyczny "Multimedialna Matematyka"

 

 II miejsce - Piotr Stolarczyk, klasa 6b

wyróżnienie - Alicja Garbacz, klasa 6a

 


 

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego ALBUS 2017:

klasy 4
Bartosz Boruta - dyplom laureata
Konrad Caliński - dyplom wyróżnienia

klasy 5
Oliwia Kaczorek - dyplom wyróżnienia

klasy 6
Joanna Jóśko - dyplom laureata
Wiktoria Raczkowska - dyplom wyróżnienia




Ogólnopolski konkurs języka angielskiego GALILEO 2017:

klasa 4
Bartosz Boruta - Dyplom laureata

klasa 5
Oliwia Kaczorek - Dyplom wyróżnienia

klasa 6
Joanna Jóśko - Dyplom laureata, Nagroda książkowa
Krzysztof Serafin - Dyplom wyróżnienia
Wiktoria Raczkowska -Dyplom wyróżnienia
Zofia Kowalczyk - Dyplom wyróżnienia
Piotr Stolarczyk - Dyplom wyróżnienia
Małgorzata Durowicz -Dyplom wyróżnienia

 


 

Wyniki ogólnopolskiego konkursu z języka polskiego  Galileo 2017

kl. IV

 Zofia Matusiak- wyróżnienie

Anna Pacholska - wyróżnienie

Natalia Palkie – wyróżnienie

Agata Kowalik – wyróżnienie

kl. VI

Wiktoria Raczkowska - wyróżnienie

Krzysztof Serafin – wyróżnienie

Weronika Rudowska - wyróżnienie


Wyniki ogólnopolskiego konkursu z języka polskiego  Albus 2017:

kl. V

Oliwia Kaczorek – wyróżnienie

Natalia Pacholska – wyróżnienie

Hanna Stawicka –wyróżnienie

kl. VI

Krzysztof Serafin - laureat

Wiktoria Raczkowska – wyróżnienie

Aleksandra Ozdoba - wyróżnienie

Piotr Stolarczyk - wyróżnienie

 


 

 

XXIII Otwarty Konkurs Wokalno-Muzyczny Debiuty 2017 organizowany przez Dom Kultury „Świt”

 

II miejsce - zespół „Ósemeczki” z klasy 2c

 


 

Wojewódzki konkurs  „Krzyżówka przyrodnicza” zorganizowany przez Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa

Wyróżnienie dla całej klasy 2c oraz

wyróżnienie - Krzysztof Lidak klasa 1a

wyróżnienie -  Krzysztofa Wielga klasa 2d

 


XIV edycja Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego „MISTRZ ORTOGRAFII”

Klasy  III – kategoria test

Wyróżnienie - Wiktoria Matalińska  – kl. 3c

Wyróżnienie - Franciszek Szcześniak - kl. 3d

 

 Klasy II – kategoria Dyktando

II miejsce - Emilia Wróblewska – kl. 2c

III miejsce - Szymon Rusek – kl. 2a

Wyróżnienie - Alicja Krawczyk – kl. 2b

 


 

Wojewódzki konkurs literacki „Wydajemy własną książkę” zorganizowany przez MDK Muranów

 

 Nagroda edytorska dla Leny Gawrońskiej z klasy 2G

 


 

Dzielnicowy QUIZ Wiedzy Ekologicznej dla klas III w ramach Dzielnicowego Programu Edukacji Ekologicznej  

 

IV miejsce, zespołowo - Julia Razik klasa 3d, Wojciech Bebernitz klasa 3c,  Jakub Rusztecki klasa 3b

 


 

Dzielnicowy konkurs dla klas trzecich „Mali Ekolodzy” w ramach Miejskiego Programu Wspierania Edukacji Ekologicznej w Placówkach Oświatowych m.st. Warszawy we współpracy z Lasami Miejskimi Warszawa

 

III miejsce, zespołowo – Julia Razik klasa 3d, Wojciech Bebernitz klasa 3c,  Jakub Rusztecki klasa 3b

 


 

Dzielnicowy konkurs wiedzy ekologicznej dla klas  drugich „Jestem Przyjacielem przyrody” w ramach Miejskiego Programu Wspierania Edukacji Ekologicznej w Placówkach Oświatowych m.st. Warszawy we współpracy z Lasami Miejskimi Warszawa

 

 

III miejsce, zespołowo - Piotr Bebernitz klasa 2c, Emilia Wróblewska klasa 2c , Barbara Pagani klasa 2c

 


 

Warszawski konkurs recytatorski „Warszawska Syrenka”

 

Wyróżnienie  -  Barbara Pagani, klasa 2c

 


 

Dzielnicowy konkurs literacki „Bawimy się w lesie” w ramach Miejskiego Programu Wspierania Edukacji Ekologicznej w Placówkach Oświatowych m.st. Warszawy we współpracy z Lasami Miejskimi Warszawa :

 

II  miejsce -  Piotr Bebernitz, klasa 2c, na poziomie klas drugich;

I miejsce - Wojciech Bebernitz, klasa 3c , na poziomie klas trzecich.

 


 

Miejski konkurs literacki „Bawimy się w lesie” w ramach Miejskiego Programu Wspierania Edukacji Ekologicznej w Placówkach Oświatowych m.st. Warszawy we współpracy z Lasami Miejskimi Warszawa

wyróżnienie - Wojciech Bebernitz klasa 3c, 

 


 

 Wyniki ogólnopolskiego konkursu matematycznego Galileo 2017:

 

kl. IV

Konrad Caliński - wyróżnienie

Adrian Szerszeń - wyróżnienie

Karol Wróblewski - wyróżnienie

kl. V

Tymoteusz Niedzielski - laureat

kl. VI

Piotr Stolarczyk - laureat

Wiktoria Raczkowska - laureat

Joanna Jóśko - laureat

Małgorzata Durowicz - wyróżnienie

Aleksandra Ozdoba - wyróżnienie

Patrycja Błońska - wyróżnienie

 


 

Wyniki ogólnopolskiego konkursu matematycznego Albus 2017:

 

kl. IV

Wincenty Szczepanik- wyróżnienie

Kajetan Lewandowski - wyróżnienie

Krzysztof Leonarski - wyróżnienie

Tymon Biskup - wyróżnienie

kl. V

Tymoteusz Niedzielski - laureat

kl. VI

Piotr Stolarczyk - laureat

Wiktoria Raczkowska - laureat

Małgorzata Durowicz - laureat

Joanna Jóśko - laureat

Krzysztof Serafin - laureat

Aleksandra Ozdoba - wyróżnienie

Patrycja Błońska - wyróżnienie

 


 

Dzielnicowy Konkurs Trzykrotnego Układania Łamigłówek Happy Cube „3 x Happy”

  1. KOLOR NIEBIESKI:

I miejsce – Aleksandra Ozdoba VI a

  1. KOLOR ZIELONY:

I miejsce – Aleksandra Korgul VI a

  1. KOLOR POMARAŃCZOWY:

II miejsce – Karol Wróblewski IV a

  1. KOLOR CZERWONY:

III miejsce – Mikołaj Sieczka VI a

  1. KOLOR FIOLETOWY:

III miejsce – Tomasz Nakonieczny VI a

 


 

 Warszawski Konkurs Techniki Czytania dla uczniów klas z ryzyka dysleksji organizowany przez WCIES i koordynatorów szkół IV edycji projektu "Szkoła Przyjazna Uczniom z Dysleksją"

II miejsce -
Anna Ostrowska, klasa 2g

 


 

Ogólnopolski  Konkurs  Galileo 2017 – przyroda

 

Klasa 4

Laureat  –  Przeździęk  Stanisław  kl.4d

Klasa 5

Wyróżnienie  –   Krupa  Jakub  kl.5b

Klasa 6

Laureat  –  Stolarczyk  Piotr  kl.6b,  Serafin  Krzysztof  kl.6b

Wyróżnienie  –   Wasiak  Aleksandra   kl.6e, Durowicz  Małgorzata  kl.6c, Ozdoba   Aleksandra  kl.6a

 


 

I Warszawski Konkurs Przyrodniczy

Klasa IV

laureatTymon Biskup  kl.4d 

Klasa VI

laureatKrzysztof Serafin kl.6b 

 


 

 Międzyszkolne Dni Kultury, konkurs wokalny


II miejsce-  Martyna Olobry 6d

 

 




Konkurs wokalny Dediuty 2017
Wyróżnienie - Martyna Olobry 6d

 


 

Moja pasja - mazowiecki konkurs informatyczny 

 

III miejsce: Agata Kowalik, kl. 4b

III miejsce: Aleksandra Ozdoba. kl. 6a

wyróżnienia: Aleksandra Wasiak, kl. 6e

wyróżnienie: Adriana Korzeniewska, 4c

 


 

Olimpusek z języka angielskiego

 

Laureat - Franciszek Drożdżak kl. 1a

 


 

Konkurs informatyczny miniLOGIA powołany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

laureat - Piotr Stolarczyk kl 6b

 


 

Dzielnicowy Quiz Wiedzy Ekologicznej  klas IV-VI:

 

I miejsce  - zespołowo Krzysztof Serafin , Piotr Stolarczyk i Michał Wajler z klasy 6b

 

 


 

Międzyszkolne Dni Kultury

 

II miejsce - Gabriela Plona kl. 6b

 


 

Kurs programowania w Logo organizowany przez OEIIZK ukończyli:

 

1. Joanna Jóśko kl. 6d

2. Tymoteusz Niedzielski kl. 5c

3. Michał Wajler kl. 6b

 

 


 

XIII Dzielnicowy konkurs kolęd i pastorałek przedszkolaków pt. "Hej kolęda, kolęda"

kat. plastyczna

I miejsce - Sara Mikołajczuk (gr. 0c)

 


 

Konkurs dzielnicowy

Dzielnicowy etap miejskiego ekologicznego konkursu plastycznego „Zielona Stolica” w ramach Miejskiego Programu Wspierania Edukacji Ekologicznej w Placówkach Oświatowych m.st. Warszawy we współpracy z Lasami Miejskimi Warszawa

Laureaci

1 miejsce -  Aleksandra Kwaśnik kl. 2C,

2 miejsce - Barbara Pagani kl. 2C

 


 

Dzielnicowy Konkurs Plastyczno-Ortograficzny dla uczniów z dysleksją rozwojową

wyróżnienie - Aleksandra Kwaśnik, kl. 2c

 


 

Dzielnicowy Konkurs Recytatorski w ramach XIII Dzielnicowych Dni Papieskich.
II miejsce - Maja Janowska kl. 3e

 



Dzielnicowy Konkurs Literacki w ramach XIII Dzielnicowych Dni Papieskich.
II miejsce - Marcel Książek kl. 4 b

Sukcesy pozaszkolne w roku 2015/2016

 Ogólnopolski konkurs informatyczny "Kodowanie ze Scratchem"

 

I miejsce - Albert Wróblewski. kl. 6a

 


 

Dzielnicowy Konkurs Ekologiczny

 

kategoria plakat z hasłem promującym ochronę przyrody

III miejsce - Piotr Bebernitz, kl. 1c

 

kategorii Quiz klas 4-6 :

I miejsce - zespołowo Matylda Woźny z klasy 6a, Piotr Stolarczyk i Krzysztof Serafin z klasy 5b 

 


 

Warszawski konkurs wiedzy o lesie „Nie będzie nas czy będzie las”

 

III miejsce -  Krzysztof Serafin, klasa 5b

 


 

Warszawski konkurs  multimedialny pt. ”Cudze chwalicie, swego nie znacie - Polska” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury Muranów

 

wyróżnienie - Kamil Czerniejewski, kl, 4b

 


 

Konkurs Literacki o zasięgu warszawskim „Warszawa w Twojej Legendzie” organizowane przez Muzeum Warszawy

Wyróżnienie - Malwina Szope (kl. 5a)

 




Dzielnicowy Konkurs Literacki „Targówek mnie inspiruje”

III miejsce - Malwina Szope (kl. 5a)

III miejsce - Gabriela Maksymiuk (kl. 5c)

Wyróżnienie - Małgorzata Durowicz (kl. 5c)

 

 


 

 

Ogólnopolski konkurs z języka angielskiego GALILEO 2016:

KLASA 4
Oliwia Kaczorek 4a -laureat
Aleksandra Zaręba 4a -wyróżnienie
Weronika Salamończyk 4c -wyróżnienie
Karolina Chmielewska 4a -wyróżnienie

KLASA 5
Wiktora Raczkowska 5a - laureat
Adrianna Klimowicz 5b -laureat
Joanna Jóśko 5d -wyróżnienie
Małgorzata Durowicz 5c - wyróżnienie

KLASA 6
Alicja Spleśniak 6c - wyróżnienie

 



Ogólnopolski konkurs z matematyki GALILEO 2016


KLASA 4
Jakub Krupa 4b - wyróżnienie
Tymoteusz Niedzielski 4c -wyróżnienie

KLASA 5
Piotr Stolarczyk 5b - laureat
Wiktoria Raczkowska 5a -wyróżnienie

 




Ogólnopolski konkurs z przyrody GALILEO 2016:


KLASA 4
Adam Jaworski 4a -wyróżnienie

 


 

Konkurs diecezjalny dla szkół podstawowych pt. „Mocny, kto ufa miłosierdziu Boga“ organizowany przez Wydział Nauki Katolickiej Kurii Warszawsko – Praskiej - maj 2016r.

Wyróżnienie - Olga Kołomańska (kl. 3a)

 


 

Ogólnopolski konkurs ALBUS 2016 z matematyki, języka angielskiego i przyrody organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej - czerwiec 2016r.

Język angielski - kl. 4

Laureat - Oliwia Kaczorek (kl. 4a)

Wyróżnienie - Weronika Salamończyk (kl. 4c), Hanna Stawicka (kl. 4c)

Język angielski - kl. 5

Laureat - Wiktoria Raczkowska (kl. 5a), Michał Wajler (kl. 5b)

Wyróżnienie - Natalia Pajewska (kl. 5e), Piotr Stolarczyk (kl. 5b), Krzysztof Serafin (kl. 5b)

Język angielski - kl. 6

Wyróżnienie - Alicja Spleśniak (kl. 6c)

Matematyka - kl. 4

Laureat - Tymoteusz Niedzielski (kl. 4c)

Matematyka - kl. 5

Laureat - Piotr Stolarczyk (kl. 5b), Wiktoria Raczkowska (kl. 5a), Aleksandra Ozdoba (kl. 5a)

Wyróżnienie - Krzysztof Serafin (kl. 5b)

Matematyka - kl. 6

Laureat - Alicja Spleśniak (kl. 6c), Patryk Piechociński (kl. 6c)

Przyroda - kl. 5

Laureat - Krzysztof Serafin (kl. 5b), Aleksandra Ozdoba (kl. 5a), Piotr Stolarczyk (kl. 5b), Aleksandra Wasiak (kl. 5e)

Wyróżnienie - Małgorzata Durowicz (kl. 5c), Patrycja Błońska (kl. 5c)

 

 

 

 


 

X Warszawski Konkurs Matematyczno – Informatycznego "Multimedialna Matematyka"

I miejsce - Wiktoria Majewska, kl 6b

wyróżnienie - Albert Wróblewski, kl 6b

 


 

Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny

 

Bebernitz Wojciech kl. 2c – wyróżnienie

Kopeć Marek kl.3 a – wyróżnienie

Niedzielski Tymoteusz kl. 4c   - wyróżnienie

Stolarczyk Piotr  kl. 5b - wyróżnienie

 


 

Ogólnopolski konkurs plastyczny "Czytanie jest fajne"  organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Piekarach Śląskich

 

I miejsce - Anna Walkiewicz kl. 1g

 

 


 

Dzielnicowy Konkursu Trzykrotnego Układania Łamigłówek Happy Cube „3 x Happy”

 

1. KOLOR NIEBIESKI:
Mariusz Kuczmański VI b – II miejsce
2. KOLOR POMARAŃCZOWY:
Piotr Stolarczyk V b – I miejsce
Karol Wróblewski III a – II miejsce
3. KOLOR FIOLETOWY:
Albert Wróblewski VI b – I miejsce

 

 


 

Dzielnicowy konkurs ortograficzny "Weź byka za rogi" organizowany przez SP 275 w Warszawie

 

II miejsce - Monika Książkiewicz (6c)

 


 

 

VIII Edycja Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Patriotycznej organizowany przez Szkołę Podstawową nr 52

I miejsce - Maja Janowska (kl. 2e)

 


 

 

Międzyszkolny Konkurs Techniki Czytania Szkół Przyjaznych Uczniom z Dysleksją 

 

III miejsce - Franciszek Szcześniak kl. 2d

 


 

 

Konkurs informatyczny miniLOGIA powołany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

laureat - Piotr Stolarczyk (5b)

 


 

 

Ogólnopolski konkurs na prezentację multumedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły"

 

III miejsce - Albert Wróblewski (6b)

 


 

 

Dzielnicowy konkurs ekologiczny pt." W warszawskim lesie" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 298

II miejsce - Piotr Bebernitz (kl. 1c),

II miejsce - Kacper Banaś (kl. 2f)

 


 

Dzielnicowy konkurs literacki pt. "Nie pisz do szuflady" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 298

 

Wyróżnienie - Jan Łukaszewicz (kl. 4c)

 


 

 

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Ekologiczny „Światło w przyrodzie”

 

3 miejsce -  Piotr Stolarczyk  (kl. 5b)

 


 

 

V Ogólnopolski konkurs informatyczny "Gif wielkanocny" organizowany przez ZS7 w Gdyni

I miejsce - Albert Wróblewski (kl. 6b)

 

 




Dzielnicowy konkurs plastyczny „Jedz zdrowo. Owoce i Warzywa” organizowany przez firmę Sebex s.c.

I miejsce - Bartłomiej Komorowski (kl. 3c)

Wyróżnienie - Kacper Wasilewski (kl. 3d)

 


 

 

 

Mazowiecki konkurs informatyczny "Moja Pasja"

 

III miejsce - Albert Wróblewski, kl. 6b

wyróżnienie - Patryk Piechociński, kl. 6c

wyróżnienie - Marianna Urbańska, kl. 4a

 


 

VIII Dzielnicowy Konkurs Pięknego Czytania

 

I miejsce - Michał Sromecki, kl. 2b

 


 

 

Ogólnopolski konkurs "Ekologia w moim domu"

 

kategoria prezentacja multimedialna

 

II miejsce - Albert Wróblewski, kl. 6b

 


 

 

Dzielnicowy konkurs pt. "Warszawska Wiosna - Targówek da się lubić!" organizowany przez Gimnazjum nr 141

kat. kl. 1-3

II miejsce - Ireneusz Krawiec (kl. 1a)

kat. kl. 4-6

I miejsce - Mariusz Kuczmański (kl. 6b)

II miejsce - Leon Gawroński (kl. 6b), , Martyna Płochocka (kl. 6b)

 


 

 

Międzyszkolne Dni Kultury 2016 "Odważnym los sprzyja" organizowane przez XIII LO

Konkurs tańca:

I miejsce – Oliwia Grochowska (kl. 6c)

II miejsce – Gabriela Plona (kl. 5b)

II miejsce – Zespół „School Dance"

 


 

 

X edycja Warszawskiego  Konkursu Czytelniczego  - „Magia lektur”

 

Finalista   konkursu  - Aleksander Gryczka kl. 6a

 


 

 

Kurs programowania w Ośrodku Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie ukończyli:

 

Piotr Stolarczyk (5b) - Programowanie w Logo dla uczniów szkół podstawowych

Albert Wróblewski (6b) - Programowanie w języku Python dla uczniów gimnazjum

 

 


 

 

XVI Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „ Ortografia na medal”


Karolina Dolecka (kl. 6c) – 4 miejsce w eliminacjach dzielnicowych

 


 

 

Wojewódzki konkurs polonistyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie

Finalista - Monika Książkiewicz (kl. 6c)

 


 

 

Ogólnopolski konkurs MULTITEST 2015 z matematyki, przyrody i języka angielskiego organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej

Język angielski

Dyplom laureata - Wiktoria Raczkowska (kl. 5a)

Dyplom wyróżnienia - Iga Pełka (kl. 6d)

Matematyka:

Dyplom laureata - Tymoteusz Niedzielski (kl. 4c)

Przyroda:

Dyplom laureata - Tomasz Nakonieczny (kl. 5a)

Dyplom wyróżnienia - Małgorzata Durowicz (kl. 5c)

Dyplom wyróżnienia - Krzysztof Serafin (kl. 5b)

 



Dzielnicowy konkurs plastyczny pt. "Z różnych krajów pochodzimy, razem bawić się lubimy" organizowany przez Szkoły Podstawowej nr 58 oraz Fundację Sowa


Wyróżnienie - Joanna Jóśko (kl. 5d),

Wyróznienie - Szymon Piechal (kl. 5b)

 




Dzielnicowy konkurs ortograficzno-plastyczny pt. "Rysuję, maluję - ortografię szlifuję"

II miejsce - Adam Czarzasty (kl. 5a)

 


 

 

Konkurs Plastyczny, w ramach XII Dzielnicowych DniPapieskich

I miejsce - Aleksandra Ozdoba z klasy 5 A.

 

 


 

 

Dzielnicowy konkurs plastyczny dla świetlic szkolnych pt. "Jesienne bukiety" organizowany przez Świetlicę Szkoły Podstawowej nr 42

 

Wyróżnienie - Kajetan Lewandowski (kl. 3d)

 


 

 

 

Dzielnicowy konkurs plastyczno-techniczny pt. "Nici, nitki, niteczki - bajka nitką malowana" organizowany przez Świetlicę Szkoły Podstawowej nr 285

 

II miejsce - Maria Jakubowska (kl. 3a), Zuzanna Rzeszutek (kl. 3a), Zuzanna Rawińska (kl. 3c)

 


 

 

Dzielnicowy konkurs z okazji XII Dzielnicowych Dni Papieskich pt. „Jan Paweł II – Patron Rodziny" organizowany przez Gimnazjum Nr 145 im. Jana Pawła II

 

Konkurs recytatorski:

II miejsce – Maja Janowska (kl. 2e)

Konkurs plastyczny:

I miejsce - Aleksandra Ozdoba (kl. 5a)

III miejsce – Olga Kołomańska (kl. 3a)

Sukcesy pozaszkolne w roku 2014/2015

 

Warszawski konkurs  ”Nie będzie nas, czy będzie las?” zorganizowany przez Pałac Młodzieży i Nadleśnictwo Jabłonna

 

I miejsce – Krzysztof Serafin  kl. 4b

 


 

Mazowiecki konkurs multimedialny "Cudze chwalicie, swego nie znacie"

 

wyróżnienie - Justyna Ignaczewska (kl. 6a)

 


 

 

 X Konkurs Matematyczny Towarzystwa Szkół Twórczych dla szkół podstawowych.

 

wyróznienie - Marcin Sokołowski kl. VI a

 


 

 

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego Albus 2015

 

Klasa 4

Joanna Jóśko - Dyplom Laureata, Nagroda książkowa
Adrianna Klimowicz - Dyplom Laureata
Piotr Stolarczyk - Dyplom wyróżnienia

Klasa 5

Alicja Spleśniak - Dyplom Laureata

Klasa 6

Grażyna Sagała - Dyplom wyróżnienia
Aleksandra Pająk- Dyplom wyróżnienia
Karol Bednarek- Dyplom wyróżnienia

 


 

Ogólnopolski konkurs z matematyki Albus 2015

 

Klasa 4
Piotr Stolarczyk – Grawerowany dyplom laureata, Nagroda książkowa

Klasa 5
Kinga Relidzyńska – Dyplom wyróżnienia
Alicja Spleśniak - Dyplom wyróżnienia
Maja Jaskółowska - Dyplom wyróżnienia

Klasa 6
Marcin Sokołowski - Grawerowany dyplom laureata, Nagroda książkowa
Paulina Snopek - Dyplom laureata, Nagroda książkowa
Aleksandra Pająk - Dyplom laureata, Nagroda książkowa
Marcin Grzesiak- Dyplom laureata
Jakub Czerwiński- Dyplom laureata
Julia Król- Dyplom laureata
Justyna Ignaczewska- Dyplom laureata
Łukasz Mazur- Dyplom wyróżnienia
Kamil Sotomski- Dyplom wyróżnienia
Bartłomiej Zakrzewski- Dyplom wyróżnienia
Jakub Pajewski- Dyplom wyróżnienia

 


 

 

Ogólnopolski konkurs na prezentację "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły"

 

III miejsce - Piotr Stolarczyk (kl. 4b)

 


 

 

Warszawski konkurs plastyczny z Języka Angielskiegodla uczniów klas I - III pt. „My Beloved Monster – Mój kochany potwór" organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 34 oraz Wyd. OXFORD

 

Wyróżnienie - Mateusz Tkaczuk (kl. 2a)

 

 


 

 

IX edycja Warszawskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego „MULTIMEDIALNA MATEMATYKA" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 210

 

I miejsce - Albert Wróblewski (kl. 5b)
III miejsce - Wiktoria Majewska (kl. 5b)

 


 

 

 KANGUR MATEMATYCZNY 

 

Wynik bardzo dobry :
1. Stolarczyk Piotr – 4b
2. Snopek Paulina – 6a
Wyróżnienie:
1. Nidzilski Tymoteusz – 3c
2.Stawicka Hanna – 3c
3. Ozdoba Aleksandra – 4a
4. Błońska Patrycja – 4e
5. Sokołowski Marcin – 6a
6. Porowska Izabela – 6a
7.Czewiński Jakub – 6d.

 


 

 

Ogólnopolski konkurs informatyczny "Mój skopmuteryzowany dom"

 

klasy 1 - 3

I miejsce - Karol Wróblewski (kl. 2a)

 

klasy 4 - 6

I miejsce  - Albert Wróblewski (kl. 5b)

wyróżnienia: Piotr Stolarczyk (kl. 4b), Jakub Pajewski (kl. 6a), Marcin Krysiak (kl. 6a)

 

 


 

 

Ogólnopolski konkurs grafiki komputerowej "Gimpek"

I miejsce  - Albert wróblewki (kl. 5b)

 


 

 

Międzyszkolny Konkurs Czytania Szkół Przyjaznych Uczniom z Dysleksją:


II miejsce Kajetan Lewandowski 2d
III miejsce Oskar Chęciński 2b

 


 

 

 XII Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów kl. III szkół podstawowych „Z ortografią za pan brat" Rembertów 2015

II miejsce - Karol Kozłowski (kl. 3b), Jan Łukaszewicz (kl. 3c)

 


 

 

Dzielnicowy konkurs plastyczny "Ozdoba Wielkanocna" organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 52

I miejsce - Olga Kołomańska (kl. 2a)

III miejsce - Zofia Przeździecka (kl. 2b)

Wyróżnienie - Maria Jakubowska (kl. 2a), Martyna Kurkiewicz (kl. 2a), Nikola Szałkowska (kl. 2c)

 


 

 

 

Międzyszkolny Konkurs Ortograficznym Szkół Przyjaznych Uczniom z Dysleksją 

 

kategoria klas 3-4, 

III miejsce - Maria Wysocka (kl. 3c)

 


 

 

Konkurs Wielkanocny na najładniejszą "Kartę Świąteczną" organizowany przez NAU Razem Korzystniej

 

Wyróżnienie - Martyna Płochocka (kl. 5b), Natalia Wąsak (kl. 4b)

 


 

 

 

Ogólnopolski konkurs "Ekologia w moim domu"

 

kategoria: prezentacja multimedialna

I miejsce - Wiktoria Majewska (kl. 5b)

I miejsce - Albetr Wróblewski (kl. 5b)

 


 

 

Ogólnopolski konkursie Galileo 2015:

 

Język angielski - klasa 4

 

Joanna Jóśko (kl.4d)- laureat
Michał Wajler (kl.4b) - laureat
Adrianna Klimowicz (kl.4b) - wyróżnienie
Natalia Pajewska (kl.4e)- wyróżnienie

Język angielski - klasa 5

Alicja Spleśniak (kl.5c)- laureat
Krzysztof Wrzosek - wyróżnienie
Nadia Banaszek (kl.5c)- wyróżnienie

Język angielski - klasa 6

Grażyna Sagała (kl.6a)- laureat
Aleksandra Pająk (kl.6d)- wyróżnienie

 

Matematyka - klasa 4

Piotr Stolarczyk (kl.4b) - wyróżnienie

Matematyka - klasa 5

Maja Jaskółowska (kl.5c)- wyróżnienie

Matematyka - klasa 6

Paulina Snopek (kl.6a)- laureat
Marcin Sokołowski (kl.6a)- laureat
Oskar Lipowski (kl.6a)- laureat
Jakub Czerwiński (kl.6d) - wyróżnienie
Aleksandra Pająk (kl.6d) - wyróżnienie

 


 

 

Ogólnopolski konkurs ekologiczny "Czy baterie są jak bakterie?" organizowany przez Fundację Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju

 

kat. "Żaczek"

I miejsce - Julia Biernat (kl. 3c),
II miejsce - Martyna Szymańska (kl. 3c), Hanna Stawicka (kl. 3c)
III miejsce - Zuzanna Linkiewicz (kl. 3c), Maja Tyczyńska (kl. 3c)

kat. "Żaczek" - nagroda grupowa
I miejsce - Julia Biernat (kl. 3c)

 


 

 

Ogólnopolski konkurs na grafikę komputerową "Cztery pory roku"

 

III miejsce - Albert Wróblewski (kl. 5b)

 


 

 

Mazowiecki konkurs informatyczny na animację komputerową "Moja pasja"

 

I miejsce - Albert Wróblewski (kl. 5b)

I miejsce - Paulina Snopek (kl. 6a)

wyróżnienie - Joanna Jóśko (kl. 4d)

 


 

 IX Ogólnopolski Konkurs Wierszy i Piosenek Tematycznych w Języku Obcym Rhymes and Songs Festival

 

I miejsce - Wiktoria Kamieniecka, (kl. 6b), Aleksandra Pająk (kl. 6d)

 

II miejsce w kategorii klas młodszych główni aktorzy:

Mikołaj Łukasik 2 a

Bartosz Boruta 2 a

Marta Jaczewska 2 c

Szymon Ignaczewski 2 c

Bartłomiej Komorowski 2 c

Weronika Salomończyk 3 c

Fic Julia 3a

Oraz zespół muzyczny: Olga Kołomańska 2a, Emilia Karkowska 3c, Aleksandra Pytel 2a, Mateusz Tkaczuk 2a, Natalia Kirkiewicz 2a, Paulina Fic 3a,  Partycja Radek 3a,  Jakubowska Maria 2a

 


 

 

Międzyszkolne Dni Kultury 2015 "We mnie jest płomień, który myśli... " organizowane przez XIII LO

Konkurs wokalny:
I miejsce - Alekandra Pająk (kl. 6d)
III miejsce - Lilianna Jakubowska (kl. 5a)

Konkurs tańca:
Soliści:
I miejsce - Gabriela Plona (kl. 4b)

Zespoły:
II miejsce - zespół "School Dance"
Wyróżnienie - zespół "Crazy Dance"

Konkurs plastyczny:
II miejsce - Grażyna Sagała (kl. 6a)
III miejsce - Paulina Snopek (kl. 6a)

 


 

Kurs programowania w Logo organizowany przez OEIIZK w Warszawie

Jakub Pajewski (kl. 6a)

 


 

XI edycja warszawskiego konkursu matematycznego pt. „Z matematyką przez życie" organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 298

 

kat. Konkurs wiedzy
I miejsce – Marcin Sokołowski (kl. 6a)
II miejsce - Paulina Snopek (kl. 6a), Piotr Stolarczyk (kl. 4b)

 

kat. Prezentacja multimedialna
I miejsce - Piotr Stolarczyk (kl. 4b)
II miejsce - Wiktoria Majewska (kl. 5b), Paulina Snopek (kl. 6a)

 


 

 

Laureaci ogólnopolskiej olimpiady przedmiotowej OLIMPUS SESJA ZIMOWA 2015
matematyka:
1.Piotr Stolarczyk kl. IV b
2. Marcin Sokołowski kl. VI a
język angielski:
1. Grażyna Sagała kl. VI a

 


 

 

Etap dzielnicowy XV. Konkursu Ortograficznego "Ortografia na medal" dla klas
4-6.
I. miejsce: Grażyna Sagała kl. 6a
III. miejsce: Aleksandra Pająk kl. 6d
IV. miejsce: Monika Książkiewicz kl. Vc
IV. miejsce: Kamil Malczyk kl. VId

 


 

 

Wojewódzki konkurs matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie

 

Laureat - Grzesiak Marcin (kl. 6c), Ignaczewska Justyna (kl. 6a), Pająk Aleksandra (kl. 6d), Snopek Paulina (kl. 6a), Sokołowski Marcin (kl. 6a)

 

Finalista - Czerwiński Jakub (kl. 6d)

 


 

Wojewódzki konkurs polonistyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie

 

Finalista - Pająk Aleksandra (kl. 6d), Sagała Grażyna (kl. 6a)

 


 

 

Dzielnicowy konkurs ortograficzno-plastyczny pt. "Rysuję, maluję - ortografię szlifuję" organizowany przez SP nr 285


Kat. kl. 4 – 5:
II miejsce - Dawid Fijałkowski (kl. 5a)
Wyróżnienie - Adam Czarzasty (kl. 4a)

Kat. kl. 6:
II miejsce - Wioleta Marszałek (kl. 6b)

 


 

Dzielnicowy konkurs plastyczny dla świetlic szkolnych pt. „Cuda z Liścia" organizowany przez SP nr 42 
Kat. kl. 2 – 3:

 

II miejsce – Małgorzata Puton (kl. 2b)

 


 

Dzielnicowy konkurs „Znaki Nadziei"

 Konkurs plastyczny - kartka świąteczna dla chorego organizowany przez Ośrodek Hospicjum Domowe

 

Wyróżnienie – Wioleta Marszałek (kl. 6b), Agata Kowalik (kl. 2b)

 


 

 

Dzielnicowy konkurs "BOŻONARODZENIOWE RĘKODZIEŁO DEKORACYJNE" 

 

III miejsce - Daniel Runo, 0a

 


 

 

II Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego dla klas szóstych „Brainy"


I miejsce – Grażyna Sagała (kl. VIa), Justyna Ignaczewska (kl. VIa) i Kamil Sotomski (kl. VIa)

 


 

 

Dzielnicowy konkurs plastyczny „Mój ulubiony bohater literacki"

wyróznienie - Olga Kołomańska  (2a)

 


 

 

Dzielnicowy konkurs z okazji XI Dzielnicowych Dni Papieskich pt. „Jan Paweł II – Świętymi Bądźcie" organizowany przez Gimnazjum Nr 145 im. Jana Pawła II 

 

Konkurs recytatorski:
III miejsce – Franciszek Pisarski (kl. 3b)

Konkurs plastyczny:
III miejsce – Aleksandra Pytel (kl. 2a)

Sukcesy pozaszkolne w roku 2013/2014

„Baśnie, podania i legendy Mazowsza w komiksie", mazowiecki konkurs informatyczny organizowany przez OEIIZK w Warszawie

 

II miejsce - Zuzanna Gajda, (kl. 6a)

wyróżnienie - Klaudia Cichocka (kl. 6a)

 


 

 

VIII Warszawski konkurs matematyczno - informatyczny "Multimedialna Matematyka"

 

I miejsce - Albert Wróblewski (kl. 4b)

III miejsce - Alicja Klimowicz (kl. 6a)

wyróżnienie - Rafał Kuczmański (kl. 6b) 

 


 

 

XX międzyszkolny konkurs wokalno-muzyczny „Debiuty 2014" organizowany przez Dom Kultury „Świt"

 

III miejsce dla zespołu „Ósemeczki" za utwór pt. „Yellow submarine" – kl. 2c
Wyróżnienie dla zespołu muzycznego za nawiązanie do polskiego folkloru i granie na żywo

 


 

 

Ogólnopolski konkurs "Ojczyzny Polszczyzny 2014" organizowany przez Stowarzyszenie Ojczyzny Polszczyzny

 

I miejsce - Wiktor Typa (kl. 5b)

 

 


 

 

 Uczniowie wyróżnieni w konkursie Kangur Matematyczny 2014


1. Kozłowski Karol
2. Fic Julia
3. Durowicz Małgorzata
4. Szczerba Kacper
5. Jaskółowska Maja (kl. 4c)
6. Czerwiński Jakub (kl. 5d)
7. Snopek Paulina (kl. 5a)
8. Pająk Aleksandra (kl. 5d)
9. Sokołowski Marcin (kl. 5a)
10. Ignaczewska Justyna (kl. 5a)

 


 

 

VII Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Targówku "Nie taki Targówek straszny, jak go malują..."

Kl. V-VI

Wyróżnienie: Krzysztof Jakubowski, Mateusz Maziński, Piotr Stańczewski.

Kl. III-IV

Wyróżnienie: Monika Książkiewicz, Aleksander Gryczka.

 


 

 

 IV Ogólnopolski Konkurs Informatyczny pt. „GIF WIELKANOCNY"

 

II miejsce - Albert Wróblewski (kl. 4b)

 


 

 

Dzielnicowy konkurs ekologiczny pt. "Ekologia wokół nas"
kategoria literacka:
II miejsce - Kamil Czerniejewski (2b)

kategoria plastyczna:
wyróżnienie - Weronika Fijałkowska (gr. 0c)

 


 

 

 

Ogólnopolski konkurs informatyczny "Grafika z żółwiem" organizowany przez OEIIZK

 

wyróżnienia - Jakub Pajewski (kl. 5a), Konrad Płaska (kl. 5d)

 


 

 

II edycja ogólnopolskiego Konkursu na prezentację multimedialną pt. „Świadomy uczeń – zdrowy dorosły" organizowany przez Szkołę Podstawową w Słomnikach

 

III miejsce - Weronika Pych (kl. 5a)
Wyróżnienia - Karolina Gutowska (kl. 5b), Wiktoria Gutowska (kl. 6a), Laura Wrońska (kl. 6a)

 


 

 

Diecezjalny konkurs pt. "Młodzi literaci" - "List do papieża z końca świata" organizowany przez Warszawsko - Praski Komitet Diecezjalny 

 

Wyróżnienie - Wiktoria Ludwig (kl. 6b)

 


 

 

XI edycja dzielnicowego konkursu ortograficznego ,,MISTRZ ORTOGRAFII" dla uczniów klas II i III szkół podstawowych 

 

kl. II – kategoria test
II miejsce – Jan Łukaszewicz (kl. 2c)

kl. III – kategoria test
III miejsce – Emilia Komar (kl. 3d)

 


 

 

Międzyszkolne Dni Kultury "Wolność kocham i rozumiem" organizowane przez XIII LO

Konkurs wokalny:
I miejsce - Alekandra Pająk (kl. 5d)

Konkurs fotograficzny:
II miejsce - Krzysztof Jakubowski (kl. 6d)

Konkurs plastyczny:
Wyróżnienie - Justyna Ignaczewska (kl. 5a)

 


 

 

Dzielnicowy konkurs pt. "Najpiękniejsza kartka wielkanocna" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 52

Kat. kl. 0-1:
II miejsce - Magdalena Sztek (kl. 0d)
III miejsce - Aleksandra Pytel (kl.1a)

Kat. kl. 2-3:
I miejsce - Wiktoria Paradowska (kl.3d)

 


 

 

Warszawski Konkurs historyczny "Za każdy kamień Twój..."

 

kategoria: prezentacja multimedialna

II miejsce - Grażyna sagała (kl. 5a)

Wyróżnienie - Weronika Pych (kl. 5a)

kategoria plakat:

wyróżnienie - Weronika Pych, (kl. 5a)

 


 

 

Wyniki konkursu ogólnopolskiego Galileo 2014 z matematyki:

 

klasy czwarte:
Kinga Relidzyńska – wyróżnienie

klasy piąte:
Paulina Snopek – laureat
Marcin Sokołowski – laureat
Justyna Ignaczewska – wyróżnienie
Izabela Porowska – wyróżnienie
Jakub Pajewski – wyróżnienie
Aleksandra Pająk – wyróżnienie

klasy szóste:
Alicja Klimowicz – laureat
Marta Rawińska – laureat
Klaudia Cichocka – wyróżnienie
Paulina Gryz – wyróżnienie
Wojciech Nasiadka – wyróżnienie
Laura Wrońska – wyróżnienie
Jakub Olobry – wyróżnienie
Mateusz Redo – wyróżnienie

 


 

 

Wyniki konkursu ogólnopolskiego Galileo 2014 z języka angielskiego:

 

klasy czwarte:
Iga Pełka – laureat
Aleksander Gryczka – wyróżnienie
Maks Borakowski – wyróżnienie
Weronika Tarnowska – wyróżnienie

klasy piąte:
Aleksandra Pająk – laureat
Wiktor Typa – laureat
Grażyna Sagała – laureat
Weronika Rawa – laureat
Filip Kononiuk – wyróżnienie
Jakub Pajewski – wyróżnienie
Kamil Sotomski – wyróżnienie

klasy szóste:
Alicja Klimowicz – laureat
Krzysztof Bożym – wyróżnienie

 

 


 

 

Dzielnicowy Turniej Trzykrotnego Układania Łamigłówek Happy Na Czas „3XHAPPY"

 

III miejsce w kategorii kostki koloru zielonego (Nowy York) – Krzysztof Bożym z klasy VI b.
III miejsce w kategorii kostki koloru żółtego (Tokio) – Natalia Balcerzak z klasy VI c.
III miejsce w kategorii kostki koloru pomarańczowego (Amsterdam) – Krzysztof Jakubowski
z klasy VI d.
II miejsce w kategorii kostki koloru czerwonego (Paryż) – Julia Borowska z klasy VI b.

II miejsce w kategorii kostki koloru fioletowego (Bruksela) – Albert Wróblewski z klasy IV b.

 


 

 

Dzielnicowy konkurs plastyczno - fotograficzny pt. "Autysta - Artysta. Świat widziany oczami dziecka ze spektrum autyzmu" organizowany przez Zespół Szkół Specjalnych nr 98 w ramach Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych

 

I miejsce - Adam Jaworski (kl. 2a)
II miejsce - Dawid Labuda (kl. 1a)
Wyróżnienie - Bartosz Cymerman (kl. 2a), Jan Żeleński (kl. 5a)

 


 

 

 XXXVII edycja konkursu recytatorskiego pt. „Warszawska Syrenka" organizowany przez Dom Kultury Zacisze

 

Kat. kl. 0-3
Wyróżnienie – Patryk Gieryszewski (kl. 3e)

 


 

 

Mazowiecki konkurs informatyczny "Moja pasja"

 

I miejsce - Albert Wróblewski (kl. 4b)

III miejsce - Paulina Snopek (kl. 5a)

 


 

 

Ogólnopolski konkurs na grafikę komputerową „ZNAMY WIERSZE JANA BRZECHWY" organizowany przez Zespół Szkół w Pile

 

wyróżnienie - Laura Wrońska (kl. 6a)

 


 

 

VIII edycja Warszawskiego konkursu czytelniczego pt. "Magia lektur" organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 285

 

Półfinalista - Wiktoria Gutowska (kl. 6a)

 


 

 

Wojewódzki konkurs matematyczny organizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie

 

Finalista - Paulina Snopek (kl. 5a)

 


 

 

X edycja warszawskiego konkursu matematycznego pt. „Z matematyką przez życie" organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 298 

 

kat. Konkurs wiedzy
I miejsce – Marcin Sokołowski (kl. 5a)

 

kat. Prezentacja multimedialna
II miejsce - Klaudia Cichocka (kl. 6a)

 


 

 

Dzielnicowy konkurs pt. "Zima nad Bałtykiem" organizowany przez Szkołę Podstawową nr 52 

 

II miejsce - Olga Kołomańska (kl. 1a)
Wyróżnienie - Oskar Skórski (kl. 2b)

 


 

 

Ogólnopolski konkurs pt. "Mały Chopinoskop" organizowany przez Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie

 

Laureat - Joanna Jóśko (kl. 3d)

 


 

 

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego OLIMPUS sesja zimowa 2014.

 

Laureaci w kategorii klas piątych:

Drugie miejsce - Weronika Rawa klasa 5a
Trzecie miejsce - Wiktor Typa klasa 5b
Czwarte miejsce - Grażyna Sagała klasa 5a

Laureaci w kategorii klas szóstych:

Trzecie miejsce - Alicja Klimowicz klasa 6a
Dziesiąte miejsce - Maja Tkaczyk klasa 6d

 


 

 

V Warszawski Konkurs Historyczny pt."Sport polski w czasie II wojny światowej" organizowany przez Gimnazjum nr 145 

 

I miejsce - Albert Wróblewski(kl. 4b),

I miejsce - Zuzanna Gajda (kl. 6a)

 



 

 

Dzielnicowy konkurs "Szlakiem Polskich Stolic"

 

kategoria prezentacja multimedialna

I miejsce - Zuzanna Gajda (kl. 6a)

II miejsce - Albert Wróblewski (kl. 4b)

 

 


 

 

Dzielnicowy konkurs dla świetlic szkolnych pt. „Cuda z Liścia” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 42 z Oddz. Integracyjnymi

 

 

Kat. kl. 2 – 3:

II miejsce – Gabriela Maksymiuk (kl. 3c)

Wyróżnienie – Małgorzata Durowicz (kl. 3c)

 

 


 

 

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z języka polskiego

1.      Gajda Zuzanna – kl.6a

2.      Ludwig Wiktoria – kl. 6b

3.      Sprycha Paulina – kl. 6b

4.      Typa Wiktor – kl. 5b

Uczniowie zakwalifikowani do etapu rejonowego konkursu kuratoryjnego z matematyki  

1.      Cichocka Klaudia –kl.6a

2.      Klimowicz Alicja – kl. 6a

3.      Gryz Paulina – kl. 6b

4.      Rawińska Marta – kl. 6b

5.      Snopek Paulina – kl. 5a

 

 


 

 

Dzielnicowy konkurs  z okazji  X Dzielnicowych Dni Papieskich pt. „Jan Paweł II – Papież Dialogu” organizowany przez Gimnazjum Nr 145 im. Jana Pawła II – październik 2013r.

 

Konkurs recytatorski:

II miejsce – Franciszek Pisarski (kl. 2b)

 

Konkurs literacki:

III miejsce – Zuzanna Gajda (kl. 6a)

 

 


 

 

 

Europejska Odznaka Jakości za projekt eTwiningowy  „Traditions of Spring” (projekt realizowany - marzec - czerwiec 2012r., nagroda przyznana - październik 2013)

 

Agata Milewska, Julita Pietranik, Julia Borowska, Justyna Goławska, Paulina Sprycha, Wiktoria Ludwig, Krzysztof Bożym – klasa 6b;

Klara Eyoum, Karolina Zając, Julia Habrzyk – klasa 6c;

Mateusz Maziński, Kinga Ruszczyńska, Julia Oderkiewicz, Piotr Stańczewski, Maja Tkaczyk, Krzysztof Jakubowski – klasa 6d;

 

 

Sukcesy pozaszkolne w roku 2012/2013

Ogólnopolski konkurs informatyczny na prezentację multimedialną "Świadomy uczeń - zdrowy dorosły"

 

I miejsce - Maja Głuchowska, (kl. 6c)

III miejsce - Alicja Klimowicz (kl. 5a)

wyróżnienie - Justyna Ignaczewska (kl. 4a)

 

 


 

 

II Ogólnopolski Konkurs Grafiki Komputerowej "EKO-sygnalizator"

 

wyróżnienie - Emil Tymiński (kl. 6b)

 

 


 

 

XIX Międzyszkolny Konkurs Zespołów Teatralnych im. Piotra Grabowskiego „Maska 2012” organizowany przez Dom Kultury „Świt” – maj 2013r.

 

III miejsce dla zespołu teatralnego „Jędrzejowe Zakamarki” za przedstawienie pt. „Korowód”

 


1.      Julia Snopek

2.      Paulina Snopek

3.      Weronika Rawa

4.      Justyna Gawryś

5.      Grażyna Sagała

6.      Justyna Ignaczewska

7.      Oskar Lipowski

8.      Weronika Pych

9.      Julia Król

10.  Julia Grabowska

11.  Iza Szczepańska

12.  Klaudia Falęcka

13.  Weronika Basta

14.  Anastazja Rejf

15.  Magda Bednarowicz

16.  Ola Brudzińska

17.  Dorian Kamiński

18.  Wiktoria Kamieniecka

19.  Ola Pająk

20.  Małgosia Dobosiewicz

21.  Nikola Diamante

22.  Nikolina Dudek

23.  Paulina Kalisz

24.  Iza Tarczyńska

25.  Laura Wrońska

26.  Laura Guzowska

27.  Wiktoria Ludwig

28.  Paulina Gryz

29.  Rafał Kuczmański

30.  Karolina Tatarczuk

31.  Wiktoria Kossewska

32.  Ola Jaszczak

33.  Mikołaj Wiszniewski

34.  Karol Piotrowski

35.  Ewa Bułatowicz

36.  Johana Sawanaka

37.  Sylwia Sobczak

38.  Zuzia Michej

39.  Adam Mańk

40.  Magda Królikiewicz

41.  Natalia Kulpińska

42.  Karolina Skórska

43.  Magda Wyrobek

44.  Karolina Bińka

45.  Patrycja Gawrysiak

46.  Wiktoria Majewska

47.  Kinga Relidzyńska

48.  Ola Maciejewska

49.  Maja Chmielewska

50.  Iga Pełka

51.  Natalia Brzezińska

52.  Ola Radzio

53.  Marysia Camara

54.  Natalia Glochowska

55.  Małgosia Ignaczewska

56.  Oliwia Grochowska

57.  Monika Książkiewicz

58.  Hania Załęska

 

 


 


II Etap dzielnicowego turnieju trzykrotnego układania łamigłówek Happy na czas „3xHAPPY” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 42 z Oddz. Integracyjnymi  oraz wyd. MATEJUK – czerwiec 2013r.

 

Kategoria klas 3-6:

na poziomie trudności  MILANO              - I miejsce – Paulina Sprycha (kl. 5b)

na poziomie trudności  NEW YORK         - I miejsce – Karolina Bińka (kl. 6d)

na poziomie trudności  NEW YORK         - III miejsce – Weronika Rawa (kl. 4a)

na poziomie trudności  TOKYO                 - II miejsce – Natalia Balcerzak (kl. 5c)

na poziomie trudności  PARIS                   - III miejsce – Julia Borowska (kl. 5b)

na poziomie trudności  BRUSSELS          - II miejsce – Albert Wróblewski (kl. 3c)

 

 

 

 


 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FOX" pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

 

wynik bardzo dobry otrzymali:

Karol Piotrowski z klasy 6A
Karolina Bińka z klasy 6D
Alicja Klimowicz z klasy 5A

wynik dobry otrzymali:
Grażyna Sagała z klasy 4A,
Tymoteusz Tymków z klasy 6D 
Mikołaj Wiszniewski z klasy 6A

 

 


 

 

Dzielnicowy konkurs  pt. „Mistrz Języka Polskiego” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 275 – czerwiec 2013r.

 

Wyróżnienie – Karolina Bińka (kl. 6d), Katarzyna Dolecka (kl. 6d)

 

 



 

 

Ogólnipolski Konkurs Informatyczny z zakresu programowania "Żółw w objęciach Pythona" organizowany przez OEIiZK

 

wyróżnienia otrzymali:

 Karolina Bińka (kl. 6d),

Adam Bielecki (kl. 6d)

 

 


 

 

VII Warszawski konkurs matematyczno – informatyczny pt. „Multimedialna Matematyka” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 210 – czerwiec 2013r.

 

II miejsce – Alicja Klimowicz(kl. 5a)

wyróżnienie – Paulina Sprycha (kl. 5b)

 

 



 

 

XIII edycja wojewódzkiego konkursu pt. „Tomik Literacki Młodych Autorów” organizowany przez Zespół Szkół w Izabelinie – maj 2013r.

 

III nagroda literacka - Gabriela Plona (kl. 2b)

Wyróżnienie plastyczne – Piotr Stolarczyk (kl. 2b)

Wyróżnienie edytorskie – Gabriela Kowalska (kl. 2b), Izabela Porowska (kl. 4a)

 

 



 

Międzynarodowy konkurs "Kangur Matematyczny"

 

wróżnienia otrzymali:

 

Żaczek:
Stolarczyk Piotr (kl. 2b); Dąbrowski Błażej (kl. 2d)j; Durowicz Małgorzata  (kl. 2c)
Maluch:
Sokołowski Marcin (kl. 4a); Snopek Paulina (kl. 4a), Książkiewicz Monika  (kl.3e)
Beniamin:
Karolina Bińka (kl. 6d), Radosław Relidzyński (kl. 6d), Adrian Bartosiak  (kl. 6d)

 

 


 

 

„Janusz Korczak – wielki przyjaciel dzieci” - konkurs interdyscyplinarny powołany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty


finalista - Yohana Sawanaka, (kl. 6a)

finalista - Zuzanna Gajda (kl. 5a)

 



 

 

VII edycja dzielnicowego konkursu ekologicznego pt. „Mali Ekolodzy” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 298 – maj 2013r.

 

III miejsce – Zuzanna Matusiak (kl. 3b), Jakub Dąbrowski, (kl. 3a), Bartosz Pięta (kl. 3a)

 

 



 

 

Ogólnopolski konkurs wierszy i piosenek tematycznych w Języku Obcym VII edycja „RHYMES & SONGS FESTIVAL” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 42 – maj 2013r. 

 

Kategoria kl. 1-3:

Za prezentację programu w języku angielskim

I miejsce – Zuzanna Matusiak (kl. 3b), Kinga Relidzyńska (kl. 3b), Natalia Lipska (kl. 3b), Wiktoria Majewska (kl. 3b), Weronika Karwowska (kl. 3b), Matylda Woźny (kl. 3a), Julia Nowicka (kl. 3a), Gabriela Strus (kl. 3a) 

Za prezentację programu w języku angielskim „My family and I”

III miejsce – Julia Adamowicz (kl. 3e), Katarzyna Andruszkiewicz (kl. 3e), Nadia Banaszek (kl. 3e), Igor Bardadyn (kl. 3e), Karolina Dolecka (kl. 3e), Aneta Góralska (kl. 3e), Oliwia Grochocka (kl. 3e), Maja Jaskółowska (kl. 3e), Monika Korczyńska (kl. 3e), Weronika Kosińska (kl. 3e), Monika Książkiewicz (kl. 3e), Jakub Łoś (kl. 3e), Maja Mężykowska (kl. 3e), Krystian Mizerakowski (kl. 3e), Piotr Perzyna (kl. 3e), Izabela Rudnicka (kl. 3e), Katarzyna Rudnik (kl. 3e), Bartłomiej Wydra (kl. 3e), Hanna Załęska (kl. 3e)

 

 


 

 

Dzielnicowy konkurs plastyczny pt. „ Spacerkiem po Warszawie” organizowany przez VIII Ogród Jordanowski – marzec 2013r.

 

I miejsce – Justyna Ignaczewska (kl. 4a)

 

 


 

 

XIX międzyszkolny konkurs wokalno-muzyczny „Debiuty 2013” organizowany przez Dom Kultury „Świt” – kwiecień 2013r.

II miejsce dla zespołu „Ósemeczki” za  utwór  pt. „Ob La Di Ob La Da”

Wyróżnienie dla zespołu „Ósemeczki” za wielogłosowość

Wyróżnienie za śpiew dla Lilianny Jakubowskiej (kl. 3a) 

 

Soliści– Kacper Majewski (kl. 3a), Matylda Woźny (kl. 3a), Lilianna Jakubowska (kl.3a)

Grupa taneczno - wokalna: Daria Cieplińska (kl. 3a), Aleksandra Krawczyk (kl. 3a), Oliwia Komar (kl. 3a), Julia Naumiuk (kl. 3a), Julia Nowicka (kl. 3a), Aleksander Gryczka (kl. 3a), Dawid Kamont (kl. 3a), Filip Nader (kl. 3a), Bartosz Pięta (kl. 3a), Maciej Pisarski (kl. 3a), Gabriela Strus (kl. 3a), Jakub Dąbrowski (kl. 3a), Weronika Tarnowska (kl. 3a), Krzysztof Wrzosek (kl. 3a), Daniel Wrzosek(kl. 3a) , Sandra Jaśkiewicz (kl. 3a) .

 

III miejsce za utwór „Michelle” Maria Camara (kl. 3d)

 

 



 

 

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny Liga Zadaniowa 04, organizator OEIIZK

 

laureat I miejsca - Karolina Bińka (6d)

laureat I miesca - Adam Bielecki (6d)

laureat II miejsca - Patrycja Szczęsna (6c)

 

 

 


 

 

Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Gif Wielkanocny"

I miejsce - Daria Kucharczyk (6b)

wyróżnienie - Ewa Bułatowicz (6a)

 


 

 

Konkurs informatyczny miniLOGIA 11 powołany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

 

laureat - Adam Bielecki (6d)

 

 


 

 

Dzielnicowy konkurs literacko-plastyczno-fotograficzny pt. „Jesteśmy tacy sami” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 275 z Oddz. Integracyjnymi – kwiecień 2013r.

 

Konkurs plastyczny:

II miejsce – Magdalena Królikiewicz (kl. 6c)

 

 


 

 

Dzielnicowy konkurs plastyczny pt. „Zima w parku” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 52 – marzec 2013r.

 

II miejsce – Anna Urbanowska (kl. 2b)

III miejsce – Franciszek Pisarski (kl. 1b)

 

 


 

 

Warszawski konkurs języka angielskiego pt. „Little Chefs” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 103 – kwiecień 2013r.

Wyróżnienie – Justyna Ignaczewska (kl. 4a), Paulina Snopek (kl. 4a), Julia Snopek (kl. 4a)

 

 


 

 

Ogólnopolski konkurs GALILEO 2013 organizowany przez Centrum Edukacji Szkoleń w Warszawie – kwiecień 2013r.

 

Kat. kl. 4 – język angielski

Laureat – Grażyna Sagała (kl. 4a), Aleksandra Pająk (kl. 4d)

Wyróżnienie – Izabela Porowska (kl. 4a), Oskar Lipowski (kl. 4a), Justyna Ignaczewska (kl. 4a)

 

Kat. kl. 5 – język angielski

Laureat – Krzysztof Bożym (kl. 5b), Paulina Sprycha (kl. 5b)

Wyróżnienie – Wiktoria Ludwig (kl. 5b), Mateusz Maziński (kl. 5d), Mateusz Redo (kl. 5b), Marta Rawińska (kl. 5b), Kinga Ruszczyńska (kl. 5d), Piotr Stańczewski (kl. 5d), Justyna Goławska (kl. 5b)

 

Kat. kl. 6 – język angielski

Laureat – Mikołaj Wiszniewski (kl. 6a), Karolina Bińka (kl. 6d)

Wyróżnienie – Tymoteusz Tymków (kl. 6d), Radosław Relidzyński (kl. 6d), Mikołaj Karkowski (kl. 6d)

 

 


 

 

VI edycja Mazowieckiego Konkursu Informatycznego "Moja Pasja" organizowany przez SP114

 

I miejsce - Daria Kucharczyk (kl. 6b)

 

 


 

 

Ogólnopolski Turniej Superfarmera organizowany przez firmę Granna – marzec 2013r.

 

I miejsce – Dorian Kamiński (kl. 4b)

 

 


 

 

XXXVI edycja konkursu recytatorskiego pt. „Warszawska Syrenka” organizowany przez Dom Kultury Zacisze – marzec 2013r.

 

Kat. kl. 4-6

Wyróżnienie – Aleksandra Jaszczak (kl. 6a), Rafał Kuczmański (kl. 5b), Piotr Wierzejski (kl. 6d)

 

 



 

 

Warszawski konkurs historyczno – literacki pt. „ My nie musimy pięknie umierać jak Oni, ale możemy pięknie żyć” organizowany przez Gimnazjum nr 144 – marzec 2013r.

 

kat. literacka

II miejsce – Mariusz Krysiak (kl. 4a)

 

kat. plastyczna

II miejsce – Magdalena Królikiewicz (kl. 6c)

 

kat. fotografia

II miejsce – Krzysztof Jakubowski (kl. 5d)

 

 


 

 

VII edycja warszawskiego konkursu czytelniczego pt. „Magia lektur” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 285 – marzec 2013r.

 

Półfinalistka – Paulina Sprycha (kl. 5b)

 

 


 

 

 

IX edycja warszawskiego konkursu matematycznego pt. „Z matematyką przez życie” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 298 – marzec 2013r.

kat. Konkurs wiedzy

I miejsce – Marcin Sokołowski (kl. 4a)

II miejsce – Paulina Snopek (kl. 4a)

 

kat. Prezentacja multimedialna

II miejsce – Julia Snopek (kl. 4a)

III miejsce – Klaudia Cichocka (kl. 5a)

 

 


 

 

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Niebo w Kolorze – Spotkanie z Zorzą Polarną” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 22 w Płocku – marzec 2013r.

Dyplom za udział dla Julii Bielawskiej (kl. 3d) 

 

 


 

 

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny
Laureat - Adam Bielecki (kl.6d)

 

 



 

 

Międzyszkolne Dni Kultury 2013 pt. „W mojej pięknej ojczyźnie – polszczyźnie” organizowane przez XIII LO – luty 2013r.

konkurs recytatorski:

II miejsce – Piotr Wierzejski (kl. 6d) 

III miejsce – Rafał Kuczmański (kl. 5b) 

konkurs plastyczny:

I miejsce – Paulina Snopek (kl. 4a) 

II miejsce – Julia Snopek (kl. 4a) 

III miejsce – Laura Wrońska (kl. 5a) 

Wyróżnienie – Paulina Kalisz (kl. 5a), Zuzanna Gajda (kl. 5a)

 

 


 

 

Warszawski konkurs Origami pt. „Zima w bajkach i baśniach” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 42 z Oddz. Integracyjnymi  – marzec 2013r.

Wyróżnienie – Kinga Relidzyńska (kl. 3b)

 

 


 

 

X Edycja Dzielnicowego Konkursu Ortograficznego ,,MISTRZ ORTOGRAFII” dla uczniów klas II i III szkół podstawowych organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi – marzec 2013r.

kl. III – kategoria dyktando

II miejsce – Szymon Kołdra (kl. 3b)

kl. III – kategoria test

I miejsce – Sandra Jaśkiewicz (kl. 3a)

 



Kurs w systemie zdalnego nauczania "Janusz Korczak - wieliki przyjaciel dzieci"  w OEIIZK ukończyli:
Laura Wrońska 
Tymoteusz Tymków
Emil Tymiński
Patrycja Szczęsna
Paulina Sprycha
Natalia Soszyńska
Yohana Sawanaka
Radosław Relidzyński
Agata Milewska
Karolina Bińka
Julia Borowska
Krzysztof Bożym
Ewa Bułatowicz
Zuzanna Gajda
Patrycja Gawrysiak
Justyna Goławska
Paulina Gryz
Karolina Karkowska
Mikołaj Karkowski
Rafał Kuczmański
Wiktoria Ludwig
Uczniwie ci brali również udział w II etapi konkursu interdyscyplinarnego o Januszu  Korczaku

Kurs "Programowania w Logo dla uczniów szkół podstawowych" zorganizowany przez OEIiZK ukończyli:
Patrycja Szczęsna (6c)
Natalia Soszyńska (6a)
Karolina Bińka (6d) 
Adam Bielecki (6d

 

Ogólnopolski projekt edukacyjny dla szkół podstawowych pt. „Pozwólmy zwierzętom żyć tam, gdzie się urodziły” organizowany przez WWF Polska – styczeń 2013r.

Wyróżnienie – Martyna Sobolewska (gr 0a), Stanisław Lendzion (gr 0a)

 


 

Ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „ Maski i figurki afrykańskie” organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Krakowie – styczeń 2013r.

III miejsce Radosław Milik (kl. 4c)



 

VII edycja warszawskiego konkursu plastycznego na kartkę świąteczną pt. „Urok Świąt Bożego Narodzenia” organizowany przez VIII Ogród Jordanowski – grudzień 2012r.

kat. kl. 1 – 3:

I miejsce – Julia Bielawska (kl. 3d)

 

 


 

Dzielnicowy konkurs „Znaki Nadziei” poświęcony ludziom niepełnosprawnym i nieuleczalnie chorym. Konkurs plastyczny - kartka świąteczna dla chorego pt. „Ubogi Jezus w Betlejem nadzieją dla ubogich” organizowany przez Ośrodek Hospicjum Domowe – grudzień 2012r.

 

Wyróżnienie – Wioleta Marszałek (kl. 4b)

 


 

Dzielnicowy konkurs dla świetlic szkolnych pt. „Cuda z Liścia” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 42 z Oddz. Integracyjnymi – listopad 2012r.

 

Kat. kl. 0 – 1:

miejsce I – Adriana Korzeniewska (gr. 0c)

 

Kat. kl. 2 – 3:

miejsce II – Gabriela Maksymiuk (kl. 2c)

 


 

Dzielnicowy konkurs plastyczny dla klas 0-3 pt. „Mój ulubiony Miś” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 52 – listopad 2012r.

 

Kat. kl. 1:

miejsce I – Franciszek Pisarski (kl. 1b)

miejsce II – Joanna Kowalczuk (kl. 1b)

 

Kat. kl. 2:

miejsce I – Aleksandra Rodek (kl. 2e)

 


 

 

Dzielnicowy konkurs  z okazji IX Dzielnicowych Dni Papieskich pt. „Jan Paweł II – Papież Rodziny” organizowany przez Gimnazjum Nr 145 im. Jana Pawła II – październik 2012r.

Konkurs plastyczny kl. 1-3:

Wyróżnienie – Zuzanna Sawicka (kl. 2e)

Konkurs literacki kl. 4-6:

I miejsce – Julia Borowska (kl. 5b)

III miejsce – Paulina Sprycha (kl. 5b)

 

 


 

 

Dzielnicowy konkurs z okazji IX Dzielnicowych Dni Papieskich pt. „Jan Paweł II – Miłośnik Przyrody” organizowany przez Szkołę Podstawową Nr 275 z Oddz. Integracyjnymi  – październik 2012r.

 

III miejsce – Laura Wrońska (kl. 5a), Radek Relidzyński (kl. 6d), Adam Bielecki (kl. 6d)