Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wolontariusze w Parku Praskim


W niedzielę 20 maja br w Parku Praskim odbył się piknik zorganizowany przez Hospicjum Domowe, którego celem było zebranie funduszy na pomoc dla ludzi nieuleczalnie chorych na raka. Do tej akcji ochoczo włączyło się siedmioro uczniów naszej szkoły. Wolontariusze z klasy Va oraz Vd przez kilka godzin czynnie kwestowali na terenie Parku Praskiego, zapraszali spacerowiczów do udziału w pikniku, a także razem ze starszymi kolegami z XIII L.O. malowali dzieciom buzie. Ich postawa i zaangażowanie w pomoc dla potrzebujących powinny stać się przykładem dla innych.

Opiekun wolontariuszy - Elżbieta Stępień