Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biblioteka


Szkolna biblioteka jest czynna w godzinach:

Poniedziałek 8.00 - 16.00
Wtorek 8.00 - 16.00
Środa 8.00 - 16.00 (8.00 - 13.00 nieczynna dla czytelników)
Czwartek 8.00 - 16.00
Piątek 8.00 - 16.00

 

W bibliotece pracują nauczyciele bibliotekarze:

p. Grażyna Wojtowicz, p. Małgorzata Skowrońska Marek 

Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

 

Biblioteka zaprasza do korzystania z ciekawych zbiorów liczących około 13 000 woluminów.
Posiada czytelnię oraz Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej z czterema stanowiskami komputerowymi.
Biblioteka uczestniczy w realizacji ścieżki „Edukacja czytelnicza i medialna”, organizując warsztaty w redakcji stołecznych gazet, Bibliotece Publicznej, Czytelni Naukowej, Muzeum Papiernictwa, Muzeum Drukarstwa, oraz prowadząc lekcje biblioteczne. Jest organizatorem imprez: „Spotkanie z ciekawym człowiekiem”, „Międzynarodowy Dzień Bibliotek Szkolnych”, warsztatów czytelniczych z aktorami w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” oraz konkursów dzielnicowych i miejskich. Biblioteka realizuje program „Czytające szkoły” dla grup przedszkolnych.

 

Pobierz prezentację naszej biblioteki (format pps) >>>