Piątek, 2017-11-24

Imieniny: Emmy, Flory

„Moja ulubiona książka” – szkolny konkurs literacko- plastyczny dla uczniów klas II i III

„Moja ulubiona książka” – szkolny konkurs literacko- plastyczny dla uczniów klas II i III
Przedmiotem konkursu jest napisanie recenzji przeczytanej książki i wykonanie do niej oprawy plastycznej. Napisany tekst i ilustracja powinny zachęcić inne dzieci do przeczytania.
Cele konkursu:
1. Przedstawienie przez uczniów swobodnej, oryginalnej wypowiedzi w formie pisemnej i plastycznej zainspirowanej ulubioną, przeczytaną książką.
2. Rozwijanie zainteresowań czytelniczych i plastycznych.
3. Kształtowanie wyobraźni plastycznej i kreatywności.
4. Inspirowanie zainteresowań literackich wśród dzieci, troska o kulturę języka.
Prace wykonujemy dowolną techniką, format prac A4.
Gotowe prace, podpisane na odwrocie: imię i nazwisko autora pracy, klasa, należy składać do 23 października 2017r, do sali nr 22 ( p. Danuta Badowska ).
Rozstrzygnięcie konkursu połączone z wernisażem najciekawszych prac odbędzie się pod koniec października.
Zapraszam do wzięcia udziału!