Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Budżet partycypacyjny - głosowanie


W dniach 14-30 czerwca zachęcamy do głosowania na projekty z budżetu Partycypacyjnego, które mgą być realizowane na terenie naszej szkoły:

- 1082 Kreatywna świetlica projekt zakłada przeprowadzenie następujących zajęć dla dzieci : zajęcia gitary i szachów (będą prowadzone w oparciu o sprzęt zakupiony w poprzedniej edycji), origami modułowe, modelowanie balonów i młody naukowiec

- 1083 Bezpieczny senior (zajęcia dla emerytów i rencistów z pierwszej pomocy i unikania zagrożeń)

- 1085 Aktywni na Targówku (zajęcia sportowe z instruktorem dla dorosłych)

- 1087 Ratujmy nasze życie (montaż defibrylatora AED na terenie szkoły).

 

Głosować można elektronicznie na stronie http://twojbudzet.um.warszawa.pl/ w zakładce głosowanie lub w wersji papierowej w Urzędzie Dzielnicy. Dzieci też mogą głosować! Głosujemy na obszar 3 - Targówek Mieszkaniowy (można głosować na kilka projektów do łącznej sumy 521 000) tylko w jednym obszarze.

 

Instrukcja głosowania do pobrania poniżej.

Attachments:
Download this file (głosowanie 2018.pdf)głosowanie 2018.pdf[ ]1252 kB