Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Tydzień czytania dzieciom na Targówku


W dniach 5.06 do 9.06.2017 roku w bibliotece szkolnej miała miejsce akcja czytelnicza „Tydzień czytania dzieciom na Targówku” oraz 16 Ogólnopolski Tydzień czytania dzieciom,  ogłoszony przez fundację ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom. Codziennie do biblioteki przychodzili uczniowie , żeby posłuchać pięknej i mądrej literatury dla dzieci. Czytali bibliotekarze, między innymi pani Agnieszka Szadkowska z Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr  12, pracownicy szkoły oraz uczniowie. W piątek  9 czerwca uczniowie czterech klas: 2g, 0c, 3b, 2f wysłuchali opowiadań napisanych przez uczniów klasy 2e i 3e naszej szkoły,  w ramach projektu „Biblioteczne bum bajeczne, czyli Targówek pełen słówek”. Wszystkie opowiadania bardzo się dzieciom podobały. 

 

foto