Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Innowator Roku 2012 w Oświacie


Nasza szkoła została uhonorowana tytułem Innowator Roku 2012  w Oświacie.  Konkurs zorganizowany został przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Szkoła otrzymała statuetkę w kategorii Innowacyjna Szkoła za innowacyjne działania na rzecz dzieci niepełnosprawnych w integracji ze środowiskiem,  za stworzenie warunków do rozwoju wszystkim uczniom, za przybliżanie roli integracji i za otwartość dzieci na potrzeby swojego kolegi, koleżanki. Podziękowania za realizację projektu innowacyjnego należą się całemu zespołowi pedagogów wspomagających za pomysł, wdrożenie działań i za dobrą pracę na rzecz uczniów. Szczególne podziękowania pragniemy złożyć Annie Podress – Jeznach, Katarzynie Pietraszek, Aleksandrze Charęzińskiej, Annie Chacińskiej oraz Piotrowi Chmielewskiemu.  

 

Wyróżnienia Innowatora Roku 2012 otrzymały nauczycielki: Pani Mariola Klatowicz w kategorii Pamiętnik twórczego nauczyciela oraz Pani Iwona Gac w kategorii Nowatorski scenariusz zajęć z wykorzystaniem technologii informacyjno - komunikacyjnej. Działania nowatorskie i twórcze, a przede  wszystkim chęć do doskonalenia warsztatu pracy przyczyniają się do rozwoju osobistego i zawodowego nauczycieli, służą podniesieniu poziomu nauczania i wychowania, promowaniu szkoły  w środowisku, a przede wszystkim rozbudzeniu pasji poznawczych dzieci i budowaniu wartości społecznych. Pasje patrona szkoły, pasje uczniów oraz pasje nauczycieli stają się realne, gdy w działaniach jesteśmy autentyczni. Taka autentyczność biła z projektów zgłoszonych na konkurs.  Gratulacje!