Piątek, 2018-02-23

Imieniny: Damiana, Romana

Pani Zima

Chociaż zimy nie widać na zewnątrz, to w naszej świetlicy  zagościły aż  4 Panie Zimy. Otóż  w styczniu w świetlicy odbył się międzygrupowy konkurs plastyczny, którego celem było wykonanie za pomocą różnych technik plastycznych i z różnych materiałów postaci ,,Pani Zimy”. Jest to kolejna edycja konkursu dotycząca czterech pór roku. Był już konkurs na temat ,,Pani Jesieni”, i  ,,Pani Wiosny”.

Tym razem ,,Pani Zima”. W konkursie zimowym wzięły udział grupy wychowawcze z sali nr 6, nr 8, dużej i małej świetlicy. Prace zostały wyeksponowane na tablicach na parterze szkoły przy świetlicy. W głosowaniu, które wyłoniło trzy miejsca i jedno wyróżnienie wzięli udział: dyrekcja szkoły, nauczyciele, rodzice, psycholog, instruktor ds. kulturalnych z klubu ,,Pinokio”., pracownicy kuchni, kierownik administracyjny, panie woźne, pan dozorca.

Oto wyniki:

Paweł Nalepa kl.2c

Dorota Woźniecka kl.6a

Iga Rostek  kl.3c

Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, a wszyscy uczestnicy słodkie niespodzianki.

Dziękujemy nauczycielom świetlicy za zaangażowanie w realizację konkursu, dzieciom

za udział!

Hanna Belkiewicz, Sylwia Gryczewska