Niedziela, 2017-12-17

Imieniny: Jolanty, Łukasza

Zbiórka ozdób świątecznych

Młodzieżowa Rada Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, której członkiem jest nasza uczennica z kl. 7c Małgorzata Durowicz organizuje w dniach 12, 14-19 grudnia 2017 r. Bożonarodzeniowy Kiermasz Charytatywny. Podczas kiermaszu sprzedawane będą ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów przedszkoli, szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych zlokalizowanych na Targówku. Całkowity dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na rzecz Kajtka, 3 - letniego mieszkańca naszej dzielnicy, który urodził się z bardzo ciężką wadą serca.

Więcej informacji na temat Kajtka można znaleźć  na stronie fundacji - http://www.sercedziecka.org.pl/podopieczni/potrzebuja-pomocy/2190-krol-kajetan.html .

W imieniu samorządu uczniowskiego zwracam się z uprzejmą prośbą do uczniów i Rodziców o wykonanie ozdób i dostarczenie ich:

- grupa przedszkolna do nauczyciela przedszkola

- uczniowie klas I-III do nauczycieli wychowawców,

- uczniowie klas IV – VII  do opiekunów samorządu  - nauczycieli: Beaty Kopacz, Barbary Łyjak, Karoliny Śliwińskiej Izotow oraz Michała Konewki.

Magdalena Raboszuk – dyr szkoły